Понеділок, 15 Липня, 2024

Користь конопляного насіння

Конопля за всіх часів цінувалися людиною за корисні властивості. Стебла рослини використовувалися у будівництві та для виробництва тканин мотузок, а насіння було цінним джерелом поживних речовин. Купити якісне насіння канабісу різних сортів можна на сайті https://budda-seeds.com.

В їжу використовується насіння конопель технічних сортів, які не містять у своєму складі психоактивних речовин, що негативно впливають на здоров’я та свідомість людини. Конопляне насіння абсолютно безпечне і використовується як сучасний суперфуд, який містить велику кількість мікроелементів та вітамінів, необхідних для повноцінної життєдіяльності людського організму.

Склад конопляного насіння

Більшість конопляного насіння складається з корисних жирів, з оптимальним вмістом поліненасичених жирних кислот, а також рослинних волокон, багатих білком.

 1. Мікро-, макроелементи, марганець, цинк, залізо, фосфор, кальцій та мідь благотворно впливають на організм, живлячи клітини та сприяючи їх регенерації.
 2. Конопляне насіння містить незамінні для людини амінокислоти, які сприяють нормальному функціонуванню і не відтворюються організмом самостійно.
 3. Білок практично повністю засвоюється організмом і не викликає непереносимості, тому насіння конопель можна вживати алергікам і людям, які не переносять глютен.
 4. Олеїнова та стеаринова кислоти, а також Омега-3, 6, і 9 благотворно впливають на функціонування організму та розвиток мозку, тому насіння рекомендується вживати всім групам населення.
 5. Мезоїнозит та фітин сприяє оздоровленню печінки та запобігає її ожиренню, зміцнює кістки та стінки кровоносних судин.

Користь конопляного насіння

Насіння конопель активно використовується в багатьох сферах: від кулінарії до косметології та медицини. Цей цінний продукт при регулярному вживанні має такі корисні властивості:

 • підвищує імунітет та очищає організм від шлаків та токсинів;
 • використовується як профілактика анемії, проблем із серцево-судинною системою;
 • запобігає запальним процесам, має антипаразитарну та бактерицидну дію;
 • знижує рівень цукру в крові і допомагає людям, які страждають на діабет;
 • допомагає боротися з висипаннями на шкірі та дрібними ушкодженнями;
 • зупиняє процеси старіння, позитивно впливає на зовнішній вигляд шкіри, волосся та нігтів;
 • підвищує працездатність, наповнює людину енергією та життєвими силами, допомагає при розладах сну та безсоння.

Насіння коноплі – унікальний за своїм складом продукт, який рекомендується включати до раціону всім, хто хоче зберегти своє здоров’я, відчувати бадьорість та енергію. Спортсмени, вегани, вагітні та годуючі жінки, а також діти можуть без побоювань вживати очищене насіння конопель як корисну добавку до основного раціону харчування. На день для нормального функціонування організму рекомендується використовувати 1-2 ст. ложки насіння і стільки ж конопляної олії, щоб отримати комплекс необхідних речовин та вітамінів. А приємний горіховий присмак з невеликою гіркуватістю урізноманітнюють смак звичних страв.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.