Понеділок, 20 Травня, 2024

Навіщо мисливцю тепловізор і де його купити у Чернігові?

Полювання – популярний вид активного відпочинку, кінцева мета якого – вистежити та підстрелити здобич. Завдання, безумовно, непросте, але його можна суттєво полегшити за допомогою додаткового спорядження – тепловізора. У цій статті ми розповімо, як правильно вибрати, і де купити тепловізори у Києві.

Як працює тепловізор?

Тепловізор — прилад, що фіксує інфрачервоне (теплове) випромінювання і суттєво спрощує відстеження тварин. Пристрій зовні нагадує відеокамеру з об’єктивом, корпусом, електронним датчиком і окуляром, в який вмонтований екран, для передачі зображення об’єктів в інфрачервоному діапазоні. При цьому інформація про інтенсивність випромінювання, транслюється в малопомітних оку відтінках сірого кольору. Тому камера тепловізора пропонує користувачам зображення в альтернативних кольорах — від синього (найслабше випромінювання) до жовто-червоного (середнього) і максимально інтенсивного, білого.

Які переваги у мисливця з тепловізором?

Якщо у вас є такий прилад, ви можете полювати в будь-який час і практично в будь-яку погоду. Дерева, чагарник, трава та здібності тварини маскуватися, не перешкода при пошуку здобичі. Тому полювати з тепловізором легко, що особливо зручно для новачків, які освоюють навички цієї непростої справи.

Як вибрати тепловізор?

Якщо ви вирішили купити тепловізор і губитесь в різноманітті запропонованих моделей, спочатку визначтесь, які функції приладу для вас пріоритетні, після чого переходьте до розгляду варіантів і технічних рішень.

Які фактори є найбільш важливими при покупці?

  • функціонал тепловізора;
  • тип об’єктива, матриці, частота кадрів, які впливають на якість зображення та дальність спостереження.

Зверніть також увагу, на опції підтримки приладом WI-FI та GPS, але врахуйте, що додаткові можливості найімовірніше позначаться на його ціні.

Де придбати якісний тепловізор?

Сьогодні компанія Grand Pulsar — один із небагатьох постачальників в Україні, які пропонують якісні тепловізори для полювання, за адекватними цінами. 

На сайті Гранд Пульсар, ви також можете придбати тепловізійні приціли, біноклі, приціли нічного бачення, тепловізійні насадки та різні аксесуари. В інтернет-магазині діють знижки, проходять регулярні акції та розпродажі.

Всі прилади Grand Pulsar протестовані в реальних умовах, сертифіковані та забезпечені гарантією якості.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.