Субота, 18 Травня, 2024

Бути чи не бути традиційному катку у Чернігові — вирішуйте самі та голосуйте в Фейсбук

2020 рік “особливий” і чернігівцям запропонували самостійно вирішити, чи хочуть вони бачити в цьому році каток на Красній площі, пише “chernigiv-future.com.ua“.

Проголосувати з цього питання можна в Фейсбук, на сторінці інформаційно-туристичного центру.

У повідомленні зазначається, що жителі Чернігова повинні самі вирішити, чи потрібен в цьому році традиційний каток, з урахуванням ситуації в країні. Адже для того, щоб каток запрацював, знадобиться дотримання всіх карантинних заходів: від електронної реєстрації та обмеження кількості людей, до спецобслуговування відвідувачів. І все це доведеться робити в умовах зимових, низьких температур.

У повідомленні також говориться, що в цьому році на Красній площі встановлять ялинку та обладнають мінімальна кількість зон для фотографування. Мабуть, таке рішення міська влада прийняла буквально на днях, оскільки ще на початку листопада заступник начальника управління культури Чернігівської міськради Катерина Литвин заявляла, що питання повноцінних новорічних свят навіть не обговорюється. Зокрема, чиновниця пояснила, що в умовах карантину забезпечити повноцінне функціонування всіх новорічних заходів неможливе. Особливо це стосувалося облаштування фотозон. При цьому Литвин пообіцяла, що буде встановлено святкове освітлення, декорації, ялинка і, можливо, відкриються “нові новорічні локації”.

До відома, столиця також святкує Новий рік “по-новому”. Головну ялинку країни встановлять на Софіївській площі і вперше вона буде штучною. Біля основи ялинки розмістять “пеньок” з фотозоною і декораціями. Відповідно до кошторису, свято обійдеться Києву в 35 млн грн. При цьому столична влада говорить, що все ще може змінитися, якщо епідеміологічна ситуація в місті буде погіршуватися.

Нагадуємо, що на сьогодня в Києві вже інфіковано — 56 тис. 594 чол., у Чернігівській області — 13 тис. 159 чол.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.