Вівторок, 16 Липня, 2024

Заснування та діяльність ІТ-компанії у Чернігові

ІТ-сфера та її розвиток — це про успішність міста та країни. Про заснування та діяльність Чернігівської ІТ-компанії “Max Project” та інші факти можна знайти і прочитати на сайті chernigiv-future.

Місто України, де можна розвиватися у будь-якій сфері, де є всі сприятливі умови для розвитку ІТ — це про Чернігів. В місті є сучасні бізнес-центри, технопарки для робочого простору ІТ компаній. Знайти приміщення для офісу не є великою проблемою. В “місті легенд” окрім сприятливої атмосфери для розвитку компаній, також є всі умови для спеціалістів, молодих, в тому числі. В Чернігові досить багато філіалів відомих компаній — Xenoss, IT Service Ukraine, Gelios Company, Litera, Jevera та багато інших. 

Чернігівська ІТ компанія — “Max Project”

Компанія “Max Project” знаходиться у Чернігові, за адресою вулиця Гонча, 23. Створено її було у 2004 році. Це аутсорсингова компанія, яка працює в декількох напрямках: Web design, development, software engineering, outsorcing. 

“Max Project” — це досить молода ІТ компанія, має у своїй команді аналітиків, розробників і дизайнерів, також інших фахівців. Що саме вони пропонують своїм клієнтам? Основний перелік: розробка сайтів, мобільні додатки, індивідуальне програмне забезпечення. Всі поставлені задачі виконують у найкоротші терміни, застосовуються передові технології, команда “Max Project” слідкує за новими тенденціями. В сучасному бізнесі ніяк не обійтися без власного сайту, це про розвиток та перспективи. Створити дійсно стильний, лаконічний та функціональний сайт, допоможуть професійні айтішники. Тому варто ретельно підійти до вибору ІТ-компанії, для замовлення тієї чи іншої послуги. Що вміють робити хороші ІТ спеціалісти: розробка нового сайту, порталу, інтернет-магазину, правка старого сайту та багато іншого. 

“Max Project” займалися розробкою медичної інформаційної системи для впровадження в Україні медичної реформи, а також введення e-Health. Також в розробках компанії — системи онлайн навчання для мовних шкіл, крім того, фахівці ІТ-компанії створювали сайти для державних установ, органів місцевого самоврядування та бізнесу. В компанію беруть на стажування студентів “Чернігівської політехніки”, що дає можливість молодим та перспективним учням набратися досвіду. 

Максим Цирулін — засновник ІТ-компанії, вважає, що Чернігів досить перспективне місто для розвитку нових технологій і роботи з інтернет-ресурсами. В Чернігові почали проводити всеукраїнські та міжнародні ІТ конференції, семінари та тренінги. З’явилися коворкінг-центри, також Чернігів має вищі навчальні заклади, які готують молоді кадри для ІТ-сфери. 

Про розвиток ІТ-сфери в Чернігові

У місті працюють великі продуктові та аутсорсингові міжнародні та українські ІТ-компанії, їхня кількість постійно зростає. У зв’язку з цим, відчувається недолік висококваліфікованих кадрів рівня Senior Development, при достатній кількості Junior. По розрахунках, в ІТ-сфері міста залучено близько трьох тисяч осіб, включно з фрилансерами. 

Чернігів — одне з найдавніших міст України. Місто, якому понад 1300 років, приваблює своєю красою, чистотою та зеленими вулицями. Гарні парки, сучасні фонтани, озера, річка та компактність міста, робить його одним із найкращих міст для життя і роботи.  Доступні ціни на житло, розвинена інфраструктура, також приваблюють сюди працівників ІТ-сфери. Завдяки великій кількості роботодавців у сфері ІТ, тут можливо будувати кар’єру, привабливість регіону підтверджує ріст числа офісів ІТ-компаній у Чернігові. Створено ІТ-кластер, який повинен об’єднати айтішні контори міста в одну сильну систему для розвитку сфери ІТ послуг. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.