Понеділок, 20 Травня, 2024

Мобільні діагностичні станції вже на дорогах Чернігівщини: що чекає на водіїв?

Сьогодні на дорогах країни (Чернігівщина не виняток) з’явилися мобільні діагностичні станції для перевірки технічного стану всього що рухається і що можна назвати автотранспортом.

Розбираємось, що планує вимірювати патрульна поліція та які саме автомобілі підлягають перевірці. Далі докладно з chernigiv future.

Як стало відомо з перевірених джерел, мобільні діагностичні станції розміщуватимуться у спеціальних поліцейських автомобілях.
З їхньою допомогою правоохоронці планують перевіряти, наскільки зупинений ними транспортний засіб відповідає встановленим законодавством нормам.

Зокрема, який у нього рівень яскравості фар, наскільки “лисі” протектори шин, який відсоток шкідливих домішок у складі вихлопних газів, а також чи не надто він шумить під час їзди тощо.

Як зазначив на своїй сторінці у фейсбук перший заступник Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, наразі легковий приватний транспорт може розслабитися — перевірка його технічного стану не планується.

А ось кому варто напружитися, так це вантажівкам та автобусам вагою понад 3.5 тонни, таксі, спеціальному транспорту та легковими автомобілями з причепами, що використовуються для комерційних перевезень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.