Понеділок, 20 Травня, 2024

Як вибрати та встановити натяжні стелі в Чернігові?

Натяжні стелі встановлюють в офісах, торгових центрах, на складах і, звичайно, в квартирах і будинках, куди їх підбирають відповідно до цільового призначення приміщень — окремо для кухні, ванної кімнати, коридору або стелі в спальні.

У цій статті ми розповімо, як вибрати натяжні стелі в Одесі за хорошими цінами.

Яка натяжна стеля краще?

Як показує практика, основна проблема, з якою стикаються громадяни при купівлі натяжних стель, це питання вибору матеріалу та фактури. Зокрема, це стосується “конкуруючих” між собою, матових, глянцевих і сатинових стель, при встановленні яких рекомендується враховувати як особливості приміщення, так і самого виробу.

Так, матові стелі зовні нагадують якісну побілку, не відбивають світло і ідеально підходять для класичного інтер’єру.

На відміну від них, глянець чудово відбиває світло і візуально робить приміщення ширшим. Такі стелі добре виглядають у невеликих кімнатах зі слабким природним освітленням. Ще одна перевага глянцю – широка можливість вибору гами кольорів..

Що стосується сатинових стель, у них є низка відмінних рис. Це і помірне, без яскравих відблисків, відображення світла, і здатність змінювати відтінки, залежно від освітлення та кута зору.

Як встановити натяжні стелі в Чернігові?

На даний момент Grand Company — одна з провідних компаній в Україні з монтажу натяжних стель під ключ. Ми працюємо без авансів та передоплат тільки з перевіреними постачальниками. Фахівці підприємства виконують роботи будь-якої складності, протягом 1-2 днів, з гарантією на 12 років. Оформити договір про співпрацю можна просто вдома.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.