Неділя, 16 Червня, 2024

Пологовий будинок в Чернігові осучаснили

Завдяки проведеній реновації та комплексним роботам з термомодернізації Чернігівське КНП «Пологовий будинок» став комфортним та сучасним. Оновлену будівлю презентували 20 жовтня, повідомляє пресслужба міськради Чернігова. На відкритті були присутні керівники та співробітники пологового будинку, міський голова Владислав Атрошенко, представники громадськості, пише сайт chernigiv-future.com.ua

Роботи з модернізації будівлі розпочалися ще в серпні 2018 року. Це стало можливим завдяки участі Чернігова в міжнародному проєкті «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях». Він реалізується на території України через німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ. В рамках проєкту Чернігову були виділені 300 тисяч євро, що на той час складало 8,2 млн грн. Через те, що загальна вартість термомодифікації складала 24,2 млн грн, з міського бюджету на роботи виділили співфінансування у розмірі 16 млн грн. 

Під час реновації будівлі провели значний обсяг робіт: виконали термоізоляцію труб, стель та трубопроводів у підвальних приміщеннях, встановили чотири індивідуальних теплових пункти, модернізували вхідну групу, частково замінили вікна та двері, виконали термоізоляцію фасадів, оновили територію навколо будинку тощо. Оновлена будівля відповідає міжнародним та українським нормам. Під час робіт технічний нагляд здійснювався як співробітниками капітального будівництва Чернігівської міської ради, так і німецькими спеціалістами. 

Все це має значно підвищити комфортність перебування в пологовому для всіх жінок. До того ж за останні роки матеріально-технічне оснащення медзакладу також суттєво покращилось, наголосила виконувачка обов’язків головного лікаря пологового будинку Галина Леник. Даний проєкт є дуже важливим не лише для міста, а й для всієї Чернігівщини, адже 48% дітей, які народжуються в цьому пологовому будинку, є мешканцями області. 

Фото: Чернігівська міська рада

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.