Субота, 20 Квітня, 2024

Прилуцьку колонію для неповнолітніх продають за 100 мільйонів

В рамках оптимізації пенітенціарної системи в Україні набирає обертів продаж в’язниць, які регулярно виставляє на продаж Фонд державного майна. Далі про це розповість chernigiv.future.

Дійшла черга й до чернігівських виправних установ — на приватизацію виставлено лот, колишня Прилуцька виховна колонія для неповнолітніх. Виправний заклад закрили у 2019 р. за тою ж програмою оптимізації, а останніх 35 засуджених розподілили по інших установах.

Про це на своїй сторінці в фейсбук повідомив міністр юстиції Денис Малюська. Зокрема, він в жартівливій формі прорекламував цей лот, як відмінне місце для коворкінгу (простір для спільної роботи людей різних видів зайнятості).

Початкова ціна об’єкта площею 5, 28 га — 100 млн 286 тис. 469 грн. На території колишньої колонії перебуває 40 інфраструктурних будівель, серед яких школа, спортзал, спортивні майданчики, є зв’язок, водопровід, каналізація. Приміщення, де проживали ув’язнені розраховані на 300 осіб.

До відома, на території колонії розташована історична будівля — “тюремний замок”.

Він був побудований у середині XIX ст. як в’язниця для “дорослих” і понад 100 років виконував цю функцію. А з 1964 р. “замок” став частиною інфраструктури колонії для неповнолітніх. До речі, у радянські часи тут знаходилось до 1 тис. чол.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.