Неділя, 16 Червня, 2024

5 причин популярності телевізорів Samsung

Продукція південнокорейської компанії Samsung має у всьому світі заслужений попит. Найбільш популярним товаром виробника є телевізори. Їх відрізняє висока якість як з дизайнерського, так і з технічного боку. За реалістичністю кольору південнокорейський бренд є лідером серед виробників телевізорів, але це не єдина причина придбати телевізор Samsung.

Техніку Samsung можна визначити як універсальну, оскільки вона задовольняє вимоги переважної більшості користувачів. Основні причини, через які телевізор Samsung незмінно лідирує з продажу в магазині Цитрус, є такими.

Бездоганність картинки

Крім насиченості кольору, екрани Samsung відрізняються високою деталізацією та помірною яскравістю. Користувачі також відзначають такі переваги:

  • мінімальна товщина екрану та рамок;
  • широта кутів огляду;
  • гарна контрастність та глибина чорного;
  • реалістичність зображень за денного світла;
  • відсутність спотворень під будь-яким кутом перегляду.

Це не повний перелік переваг брендових екранів.

Цікаві смарт-рішення

SMART-телевізори на ОС Tizen мають функціонал, здатний задовольнити вимогливих користувачів. Крім показу медіа-контенту, телевізори від Samsung здатні замінювати комп’ютери (завдяки наявності вбудованого браузера), забезпечувати телефонне спілкування через популярні месенджери з функцією AllShare.

Гаджети можна використовувати для віртуальних ігор, прослуховування музики, караоке. Телевізори забезпечують доступ до інтернету та онлайн-кінотеатрів. Функція голосового керування робить користування особливо зручним.

Моделі з режимом 3Д перегляду створюють абсолютно реалістичну картинку на екрані.

Чистота об’ємного звуку

При практично повній непомітності динаміків акустика телевізорів чудова, а перешкоди відсутні. Від зовнішніх шумів допомагає абстрагуватися вбудована у функціонал функція шумоподавлення. Звук за принципом ехолокації відштовхується від стін, створюючи ефект близькості того, що відбувається на екрані.

Високі показники надійності

Наявність безкоштовного гарантійного обслуговування протягом 12 і більше місяців досить вагомий доказ надійності гаджетів.

Стильний та зручний дизайн

Телевізори Samsung легко вписуються в інтер’єр будь-якого стилю. Особливу цікавість у покупців викликала серія The Frame, моделі якої у вимкненому стані виглядають справжніми картинами.

У каталозі бренду Samsung представлені гаджети QLED 8К та бюджетні моделі Ultra HD. Це дозволяє придбати якісну південнокорейську техніку з необхідною роздільною здатністю практично будь-кому. Широкість цінового діапазону дозволяє підібрати рішення під будь-який бюджет покупки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.