Субота, 20 Квітня, 2024

Де купити якісну спецтехніку в Чернігові?

Спеціальна техніка — це транспортні засоби, які використовуються у різних сферах господарської діяльності. Спектр їх застосування дуже широкий, і у повсякденному житті вони зустрічаються на кожному кроці. Це і бензовоз, і вилковий навантажувач, і каток, що укладає асфальт, і багато іншого. Такі технічні пристрої широко залучені у сільському господарстві, будівництві та перевезенні вантажів.

У цій статті ми розповімо про основні види сучасної спецтехніки та розберемося, де її придбати у Чернігові.

Якою буває спеціальна техніка?

Оскільки подібної техніки багато, для зручності класифікації, пристрої ділять на кілька основних груп.

Таким чином, спецтехніка може бути:

  • автомобільною – бензовози, лісовози, автоцистерни;
  • дорожньою —  катки, асфальтоукладальники, грейдери;
  • комунальною  — поливомийні, підмітально-прибиральні машини;
  • будівельною — самоскиди, екскаватори, навантажувачі;
  • підіймальною — маніпулятори, гідроліфти, автовежі.

Окрема група в цьому списку — сільськогосподарська техніка (трактори, комбайни, а також різні сівалки, розпушувачі, пристосування, що зрошують і проріджують ґрунт).

Висновок: перше питання, в якому потрібно визначитися, купуючи спеціальну техніку — це сфера її застосування. Далі слід з’ясувати, що більш рентабельно, брати новий транспортний засіб або б/в.

Купити спецтехніку з нуля, б/в або взяти в оренду

Насправді жодних проблем тут не виникне, якщо відразу встановити пріоритети та з’ясувати, що важливіше. Так, купівля нової спецтехніки дозволяє отримати механізм у стані близькому до ідеального, з максимальною продуктивністю та гарантійним обслуговуванням. З іншого боку, якщо ви довіряєте постачальнику, то можете придбати надійний технічний засіб у хорошому стані, заощадивши від 20% до 50%, що, погодьтеся, важливо.

Буває також, що спецтехніка необхідна, але купувати її, ні нову, ні стару, невигідно, оскільки йдеться про короткостроковий проєкт. У такому разі, можна взяти транспортний засіб в оренду, а для більш тривалої експлуатації, у лізинг. У результаті ви не потратите зайві гроші ні на сам агрегат, ні на його технічне обслуговування та зберігання. На додаток до цього компанія, що надає техніку в оренду, здасть її разом з кваліфікованим працівником, які зараз “на вагу золота”.

Де купити спецтехніку в Чернігові?

Інтернет-магазин “Пак-Трейд”, який спеціалізується на продажі нової (б\у) спецтехніки, пропонує широкий вибір різних транспортних засобів, за цінами від виробника.

 Якщо вам потрібний телескопічний навантажувач, екскаватор або асфальтоукладальник, звертайтесь до нас. Компанія також надає техніку в оренду або лізинг, з великими податковими вигодами.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.