Субота, 18 Травня, 2024

Особливості кредитування в Чернігові

Якщо ви вирішите взяти кредит в Чернігові, вам необхідно буде залишити заставу, тобто оформити надання заставного майна. Є альтернатива, це знайти свого поручителя, який вам довіряє, в разі вашого прострочення банк буде зв’язуватися саме з ним. Таку людину знайти досить важко, не у кожного вона є. Через таких серйозні умови, люди, що потребують грошей, не можуть отримати кредит. Але якщо ж вам потрібна невелика сума, є відмінне рішення. Завдяки мікрофінансовим організаціям з’являється можливість отримати гроші online, не виходячи з дому. Такий спосіб набагато доступніше і простіше, потрібно лише мати стабільний інтернет і базові навички користувача персонального комп’ютера, або ж вміння користуватися гаджетом.

Як оформити мікропозику без поручителів?

Для того щоб взяти кредит в Чернігові від МФО необхідно дотримуватися чітких покрокових інструкцій. Тут немає нічого складного або нездійсненного, досить по черзі зробити наступне:

 1. Зайти на офіційний сайт МФО і зареєструватися;
 2. Заповнити анкету достовірною інформацією про себе;
 3. Подати заявку на позику;
 4. Отримати позитивне рішення і підписати договір про позику шляхом підтвердження смс-коду;
 5. Отримати грошові кошти на зазначену раніше банківську карту;
 6. Далі необхідно зареєструвати особистий кабінет, це також не займе багато часу і сил. Необхідно виконати наступні кроки:
 7. Перейти на головну сторінку МФО на стартову сторінку мікрофінансової компанії;
 8. В інтерфейсі знайти кнопку «реєстрація»;
 9. У щойно відкритому вікні дізнатися номер мобільного телефону або вашу адресу електронної пошти;
 10. Підтвердити приналежність поштової скриньки або номера телефону шляхом введення смс – коду або коду з повідомлення на пошті;
 11. Після чого необхідно придумати пароль для свого особистого кабінету, пароль повинен містити латинські, великі та малі літери, а також цифри;
 12. Після того як всі перераховані вище дії були виконані, необхідно увійти в особистий кабінет шляхом авторизації. Для цього знову потрібно зайти на головну сторінку МФО і знайти кнопку «Особистий кабінет». Там ви повторюєте введені дані, тобто логін (номер телефону або адресу електронної пошти) і пароль.

Заповнення анкети

Заповнення анкети ще один елементарний крок, який необхідно зробити для отримання мікропозик. У ній потрібно ввести такі дані

 1. Справжні прізвище, ім’я, по батькові;
 2. Місце і дата народження;
 3. Адреса постійного місця проживання;
 4. Дані для зв’язку;
 5. Достовірні дані з паспорта;
 6. Номер банківської карти, на яку прийдуть кошти в разі схвалення на позику.

Для того щоб взяти мікропозику, необхідно останньою дією подати заявку і вказати суму позики. Дану заявку перевіряють не люди, а машина, зручний сервіс який автоматично дасть відповідь. Але в разі необхідності, завжди працює технічна служба підтримки, в яку ви можете звернутися в будь-який момент часу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.