Четвер, 20 Червня, 2024

Де в Чернігові придбати захват для колод?

У деревообробній і лісозаготівельній галузях використовується велика кількість обладнання, яке спрощує роботу і дає змогу виконувати її швидко й ефективно. Спеціальний захват для колод призначений для складування і транспортування деревини. Його встановлюють на спеціальні машини: маніпулятори, лісовози. Управління ними відбувається з кабіни оператора. Таким чином, мінімізується ручна праця, вдається заощадити фінанси й уникнути травм на виробництві.

Де використовують захвати для колод?

Основною галуззю, де таке обладнання має попит, є лісопромисловість. Тут захват буде незамінним помічником для збору та перевезення лісоматеріалів різного розміру, довжини й ширини. Також нього не можливо обійтися при вантажно-розвантажувальних роботах, де потрібно переміщати деревину. Адже під час заготівлі лісу відбувається перевезення хлистів. Окрім цього, механізм найчастіше використовується:

 • На лісопереробних підприємствах, де він вбудований у технологічну лінію сортування сировини.
 • Під час навантаження хлистів на машини.
 • Під час скидання колод у воду та виймання з неї під час лісозаготівлі.
 • Під час штабелювання лісоматеріалів.

Плюси застосування лісових захватів

Це обладнання буде незамінним помічником в умовах великого виробництва. Для забезпечення ефективного переміщення вантажів використовується потужний захват для лісу. Його виготовляють з якісної сталі, завдяки чому знижуються габарити, вага знаряддя і не порушуються експлуатаційні та вантажні характеристики.

Використання цього обладнання дасть вам такі переваги:

 1. Уникнення травматизму шляхом виключення участі людини у взаємодії з переміщуваним об’єктом.
 2. Навантажувач і навісне обладнання разом працюють точно і якісно, тому прискорюється виконання навіть найскладніших завдань.
 3. Легке приєднання до машини.
 4. Універсальність використання.
 5. Висока якість і надійність завдяки багаторазовому запасу міцності.
 6. Компактні розміри.

Як вибрати якісне обладнання?

Якщо ви перебуваєте в пошуку хорошого захвата для колод, тоді завітайте до компанії “Пак-Трейд”. У них представлений широкий асортимент обладнання від ТМ “А.ТОМ”. Вироби мають просту, але дуже надійну конструкцію, оскільки створені з дотриманням усіх норм і стандартів якості.

Щоб підібрати максимально відповідне обладнання, слід звернути увагу на такі моменти:

 • Сфера використання. Ви повинні чітко розуміти, яка робота буде виконуватися за допомогою захвата.
 • Визначтеся з видом. Захвати бувають сортувальні, кліщові, вила, загального призначення з рухомою верхньою частиною. Тут важливо розуміти, що кожен з них має свої особливості й слід з ними ознайомитися і порівняти.
 • Виробник. Віддавайте перевагу продукції від перевірених брендів.
 • Гарантія. Важливо щоб магазин і виробник давали гарантію на свою продукцію.

Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете підібрати максимально відповідне обладнання. Якщо самостійно не вдається, то звертайтеся до фахівців “Пак-Трейд”.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.