Субота, 18 Травня, 2024

Електросамокати XIAOMI: яку модель вибрати навесні 2023

Електросамокати швидко стали популярними. Все завдяки тому, що такий транспорт дозволяє почуватися незалежно в умовах міста, легко долаючи перешкоди та об’їжджаючи автомобільні пробки.

Великою популярністю користується бренд XIAOMI. Товари цієї компанії мають власні особливості та незаперечні переваги. Купити електричний самокат Xiaomi можна в інтернет-магазині Цитрус https://www.ctrs.com.ua/ru/electroscooters/

Головні переваги електросамокатів бренду Xiaomi

Модельний ряд електричних самокатів цього бренду досить широкий. Але є риси, які поєднують усі моделі. До них відносяться:

  • привабливість – різноманітність колірної гами дозволяє підібрати самокат, що ідеально підходить під свій унікальний стиль;
  • мала вага та витривалий корпус, доповнені складною конструкцією. Завдяки цьому транспорт легко зберігати навіть у квартирі, а за необхідності можна швидко скласти та перевозити громадським транспортом чи автомобілем;
  • потужний двигун, що дозволяє на швидкості 25-30 км/год проїхати близько 30 кілометрів на одному заряді акумулятора;
  • наявність синхронізації зі смартфоном через фірмовий додаток Mi Home;
  • продумана система безпеки, що включає світлові сигнали повороту та світлодіодні ліхтарі. Завдяки цьому електросамокат добре помітний на дорозі навіть у темну пору доби;
  • регенеративна технологія гальмування – це унікальна система, під час активації якої автоматично запускається функція підзарядки акумулятора. Завдяки цьому самокати Xiaomi відрізняються високою автономністю.

Також варто відзначити фірмову систему охолодження двигуна, що уповільнює знос деталей. Не всі моделі оснащені нею, але краще вибирати самокат із захистом двигуна від перегріву.

Найпопулярніші моделі електросамокатів Xiaomi

Лідером затребуваності серед українських покупців цієї весни є Xiaomi Mi Electric Scooter Essential у чорному кольорі. Призначений аксесуар для користувачів вагою до 100 кілограмів.

Корпус транспортного засобу виготовлений з авіаційного алюмінію – легкого та витривалого матеріалу. Вага самокату всього 12 кг, завдяки чому його без проблем може переносити не лише дорослий, а й підліток.

Їздити на Electric Scooter Essential дуже зручно – плавність руху забезпечується шинами з каучукової суміші, що м’яко реагують на нерівності дорожнього полотна.

Місткість батареї – 5100 мА·ч, що гарантує подолання відстані 25 км на одному заряді. Встановивши на свій смартфон спеціальну програму, користувач може не лише контролювати витрати енергії, але й заблокувати самокат за потреби.

Також високою популярністю цієї весни користуються електросамокати:

  • Mi Electric Scooter 3 Lite;
  • Mi Electric Scooter 3

Дані моделі відрізняються легкістю та витривалістю, а також здатністю підйому в гірку під нахилом.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.