Понеділок, 20 Травня, 2024

Онлайн-викладання як найкращий спосіб хорошого та стабільного заробітку

Знання англійської мови, на сьогоднішній день, є буквально необхідністю. Тому попит на добрих та досвідчених викладачів значно зріс. Але з урахуванням того, що всьому властиво змінюватися, і освітній процес не є винятком, спосіб проведення занять став кращим і сучаснішим. Тепер для відвідування уроків зовсім не обов’язково кудись їхати, адже вчитися можна і в онлайн-режимі.

Крім цього, таке нововведення є дуже корисним і для самих викладачів. Тому що так само, як і учні, вони можуть проводити заняття з будь-якої точки світу.

Саме такі умови роботи для педагогів пропонує https://www.englishdom.com/ua/school/jobs/ – відома онлайн-школа.

Питання доходу

Якщо говорити про дохід, який забезпечений викладачам згаданої школи, то варто зазначити, що зарплата пов’язана безпосередньо з проведеними уроками. А точніше їхньою місячною кількістю.

Все про свій прибуток педагоги дізнаються за допомогою особистого кабінету.

Про учнів

Щодо учнів, то школа переважно працює з дорослими людьми від двадцяти років. Всі вони чудово володіють українською мовою і проживають на території України, або в країнах Європи.

Процес роботи

Цікаво, що вчителям школи зовсім не обов’язково мешкати в Україні. Адже Вам надається можливість викладання з усіх куточків світу. Тільки при цьому важливо пам’ятати про часовий пояс. Тому що заняття проходять за київським часом.

І звичайно, потрібно планувати свій час так, щоб у тиждень ви мали можливість приділити п’ятнадцять годин роботі. Це обов’язковий мінімальний рівень навантаження.

Для кандидатів

Щоб стати частиною колективу школи, вам необхідно заповнити спеціальну форму, а потім пройти етап невеликого онлайн-інтерв’ю. Після цього починається коротке навчання, за результатами якого ви повинні провести пробне заняття. Причому останнє відбувається за участю методиста, який допомагає краще розібратися в процесі.

Про матеріали

Важливо, що викладачі школи не повинні абсолютно нічого купувати для своєї роботи. Адже платформа містить матеріали, які можна й потрібно використовувати для занять з учнями, які відносяться до різних вікових груп, рівнів знань та інтересів.

Таким чином, онлайн-викладання є вигідним варіантом хорошого та стабільного заробітку. Причому його можна використовувати як основне, так і як додаткове джерело доходу. Тому сміливо заповнюйте форму й починайте свій особистий викладацький шлях у згаданій школі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.