Понеділок, 20 Травня, 2024

Портмоне: вивчаємо та обираємо найкращі

У процесі вибору даного аксесуара для себе або ж на подарунок часто виникає питання, яке стосується не тільки зовнішнього вигляду виробу, але навіть внутрішньої організації. Тому ми вирішили, що є необхідність розповісти про портмоне більше, щоб кожен зміг визначити свій вигляд, виходячи з поточного матеріалу.

Впевнені, ви бачили безліч зразків, але чи знаєте їх назви? У термінології України немає точних назв, тож у загальному лексиконі чудово прижилися західні альтернативи.

Отже, біфолд

Версія з одним додаванням. Усередині є вертикальна перегородка, що дозволяє легко відокремлювати, скажімо, різну валюту або купюри від чеків і кілька слотів для карток. Виробники іноді грають з декором, візуально наповнюючи модель одним кольором або комбінацією відтінків, на додачу пропонуючи хлястики з кнопкою, що робить її надійнішою.

Трифолд

Конструкція схожа на попередню, але складається двічі, отже, містить три сторони для розміщення візиток та іншої дрібниці. Дизайн також буває різноманітним. Варто розуміти, що цей гаманець об’ємніший, відповідно, для невеликих сумок і тим більше кишень буде не зовсім зручною, зате підійде любителям портфелів і тоутів.

Портмоне треве і лонгер

Перші — чудове рішення для чоловіків, які часто відправляються у відрядження чи подорожі, оскільки ці вироби мають витягнуту форму. Вони зручно складати посадкові квитки, купюри і самі картки. Моделі із застібками всередині, що робить їх надійними.

Лонгер у свою чергу більш тонкі, але схожі за формами. Тому, вибираючи між цими двома зразками, порівнюйте свої потреби у кількості гранично допустимого наповнення гаманця перед придбанням.

Обидві версії підійдуть тим, хто має звичку носити гроші у внутрішній кишені куртки чи піджака, але й носити їх у сумці ніхто не забороняє.

Акордеон, і це не інструмент

Так називаються довгасті гаманці, які всередині мають багато перегородок. Повірте, відкривши такий виріб, перша асоціація у вас буде такою ж. Враховуючи розмір та місткість, такий зразок зійде навіть за барсетку або виконає роль невеликої сумочки, тим більше, що часто бренди пропонують у комплект невеликий ремінець, що кріпиться на кисті руки. Моделі такого плану найчастіше виробляються у стриманих кольорах, що робить їх більш презентабельними.

Щоб ви не вибрали з асортименту ринку, рекомендуємо набувати лише першокласних брендових варіантів. Вони продемонструють вашу увагу до деталей та вибірковості, що в даному випадку тільки вітається. Знайти великий вибір оригінальних товарів ви можете онлайн на сайті мультибрендового магазину MD-Fashion.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.