Субота, 18 Травня, 2024

Що робити, якщо зламався чи загубився пульт від телевізора?

Пульт – це такий пристрій, якому користувач не надає особливого значення рівно доти, доки він не зламається або не загубиться. Потім виявляється, що відсутність дистанційного блоку управління — це справді велика проблема. Справа в тому, що у конструкції сучасних моделей телевізорів ми не побачимо панелі з безліччю кнопок для ручного керування. То що робити, якщо цей незамінний аксесуар зник чи перестав функціонувати?

Пульт можна замінити іншим пультом або додатком на телефоні

Іноді пульт від телевізора можна замінити аналогічним пристроєм від іншого побутового приладу, наприклад: підсилювача, декодера, програвача DVD/Blu-Ray і т.д. Щоправда, не всі функції працюватимуть правильно, проте перемикати канали та регулювати гучність цілком реально. Однак що робити, коли такого пульта ми не маємо?

Тут на допомогу можуть прийти смартфони. Незважаючи на те, що моделі мобільних телефонів, оснащені інфрачервоним приймачем, вже давно не використовуються, виробники оснащують телевізори також іншими бездротовими модулями, які можна використовувати для керування.

Таким чином, підключивши телевізор до домашньої мережі кабелем або Wi-Fi, втрачений або зламаний пульт можна замінити смартфоном або навіть… смарт-годинником. Все, що вам потрібно, це завантажити відповідний додаток і встановити його на свій гаджет. Безумовно, це вирішує проблему, проте фізичний пульт все ж у користувача буде в пріоритеті.

Як вибрати новий пульт для ТВ?

Насамперед, варто пошукати пропозицію від виробника нашого телевізора. Наприклад, пульти для ТВ-обладнання Xiaomi можна знайти тут https://www.aks.ua/uk/catalog/pult-tv/brand/xiaomi. Інші компанії також дають можливість купити пульт, ідентичний зламаному чи втраченому. На жаль, буває, що оригінальний аксесуар коштує ціле майно, тоді користувач змушений зупиняти свій вибір на аналогах.

Вибираючи копію, першу чергу варто переконатися, що вона була розроблена для обраної моделі телевізора. Завдяки цьому ми можемо бути впевнені, що всі функції будуть працювати навіть якщо аксесуар виглядає інакше, має інше розташування кнопок або зібраний з інших матеріалів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.