Субота, 20 Квітня, 2024

Як дівчині з Чернігова знайти престижну роботу за кордоном

У вас приваблива зовнішність, ви хочете змінити своє життя на краще, заробити грошей та подивитися світ ? В цій статті ми розповімо, що робити і куди звертатися, щоб влаштуватися на грошовиту вакансію за кордоном.

Добре оплачувана та цікава робота за кордоном – це реально

В Україні, на жаль, сьогодні складно заробляти “пристойні” гроші, особливо якщо ви молоді та не хочете працювати, як віл, з ранку до вечора.

Як варіант, можна поїхати на заробітки в одну з країн Східної Європи, проте така робота найчастіше пов’язана з важкою фізичною працею. Це не кожному під силу, особливо якщо йдеться про дівчат.

Проте вихід із ситуації є. Наприклад, підписати контракт на отримання вакансії у сфері готельно-ресторанного бізнесу або влаштуватися до елітного нічного клубу. Такі пропозиції зараз у тренді, до того ж диплом про вищу освіту тут не потрібний.

Як виглядає процес працевлаштування?

Для початку зайдіть на офіційний сайт агентства та ознайомтеся з актуальними умовами роботи https://prestigeagency.org/country/.

Якщо в процесі знаймства з інформацією у вас виникнуть конкретні питання, можете зв’язатися з менеджером та отримати додаткову консультацію.

Наступний етап працевлаштування — заповнити анкету, відправити її, та дочекатися дзвінка менеджера, щоб остаточно визначитися з країною та місцем для роботи.

Далі, ви підписуєте контракт з агентством, купуєте квиток і виконуєте вказівки консультанта.

Якщо у дорозі виникнуть непередбачені обставини, зв’яжіться з керівництвом агентства, вам обов’язково допоможуть.

Чи потрібний досвід роботи та знання англійської мови?

Як показує практика, досвід не має значення. Переважна більшість дівчат працюють як новачки, без відповідних навичок в обраній ними сфері. Лише в окремих випадках, у контрактах потрібно вказати рівень кваліфікації.

Що стосується знання мови, є ряд країн (Йорданія, Кіпр), де потрібна “гарна” англійська, є країни, де можна обійтися “базовим” рівнем (Туреччина) і є країни (Південна Корея, Італія, Іспанія), де знання мови не має значення. При цьому володіння “рідною” мовою країни проживання, роботодавець, безумовно, оцінить позитивно.

Важливо! Ексклюзивна пропозиція від Prestige Agency: робота в дубаї для дівчат з модельною зовнішністю, на вигідних умовах. Кваліфіковані менеджери агентства підберуть вакансії (хостес, імідж-модель, танцівниці тощо) відповідно до даних, зазначених в анкеті, у тому числі й для кандидатів без досвіду. Знання англійської мови вітається, але не є обов’язковим.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.