Неділя, 23 Червня, 2024

Як уникнути травматизму під час літньої подорожі

Хіба не чудово вирушити влітку на зустріч пригодам, звідати незвичайні місця, спробувати взяти участь в активних видах спорту та екстремальних розвагах? Такий відпочинок привабливий з усіх боків, проте таїть у собі безліч небезпек, адже можна не витримати особливості клімату, кухні, а також самих розваг. Тут вже точно потрібно підготуватися заздалегідь до несподіванок, а також мати при собі туристичний поліс страхування. Пропонуємо звернути увагу на кілька порад, які допоможуть повернутися з відпустки здоровим і з яскравими враженнями.

Дізнайтеся більше про місце

Перед поїздкою варто почати прочитати інформацію про особливості клімату та звичаїв тієї країни, яку плануєте відвідати. Наприклад, у деяких містах треба постаратися взагалі не виходити на вулицю, аби не отримати сонячний удар чи опік. В інших місцинах знадобляться спеціальні щеплення або доведеться звертати увагу на попереджувальні таблички, інакше зустрінетеся з алігатором, і це може статися навіть посеред міста.

Страховка

Крім того, що вона обов’язкова для відвідування більшості країн, за застереженням Green Travel вона ще дає можливість вчасно отримати необхідну екстрену медичну допомогу без додаткових витрат. Також під час оформлення страховки важливо зазначити, якому виду відпочинку для вас надається перевага, щоб врахувати всі ризики – просто туризм чи спорт активний, а можливо й екстремальний.

Підготовка

Перед поїздкою обов’язково ліпше підготуватися. Не зайвим буде поліпшити свою фізичну форму, пройти курси підготовки до того виду спорту, який вас привабив. Якщо плануєте похід чи перегони, спробуйте заздалегідь дізнатися маршрут, спробувати відтворити його за схожих умов.

Самодопомога

Яким би ви не володіли туристичним полісом страхування, якщо травма станеться в недосяжності швидкої допомоги, потрібно вміти самому собі допомогти. Знання основ медичної підготовки, а також наявність мінімальної аптечки тут не завадить.

Профілактика травм й захворювань

Якщо діяти акуратно, можна уникати безлічі проблем, тому постарайтеся:

  • дотримуватися гігієни, мити часто руки;
  • уникати екзотичних продуктів, страв без наявності антигістамінних препаратів;
  • не зупинятися в підозрілих місцях;
  • за високих фізичних навантажень застосовуйте самомасаж;
  • враховуйте погодні умови та рельєф місцевості;
  • не займайтеся спортом без підготовки, а також не відмовляйтеся від послуг інструктора, провожатого.

Спорядження

Можна сказати, що часом не тільки здоров’я, а й життя залежить від якісного спорядження. Неважливо, чи плануєте ви займатися серфінгом, чи скелелазінням, якщо використовувати ненадійні предмети, у найвідповідальніший момент можна впасти, потонути, у щось врізатися.

Психологічна підготовка

Від сірості буднів багатьох починає турбувати бажання різко все змінити, але при цьому самі ви можете виявитися неготовими до таких різких поворотів. Коли себе морально підготувати, наприклад, піднявшись на висоту, ви не зможете стрибнути з парашутом, і від цього відчуєте ще більший стрес та психологічну травму.

Збираючись у незабутню подорож важливо бути підготовленим до неї з усіх боків, щоб у разі будь-якої небезпеки чи травми вийти з мінімальною шкодою для здоров’я.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.