Понеділок, 20 Травня, 2024

Як вибрати масажер у Чернігові?

Масаж корисний для здоров’я. Такі процедури покращують циркуляцію крові, очищають та підтягують шкіру. Масажні паси позитивно позначаються на центральній нервовій системі, що суттєво знижує ефект старіння, прибирає наслідки стресів. При цьому не у всіх охочих робити масажі,  є можливість і час відвідувати відповідні кабінети та салони. Розв’язати цю проблему можна за допомогою спеціального пристосування — масажера.

У цій статті ми розглянемо типи, принципи дії масажерів, і визначимося, як їх правильно вибирати.

Як купити масажер?

Щоб куплений масажер не перетворився на непотрібну дрібничку, спочатку визначтесь з його цільовим призначенням — для якої області тіла він призначений. 

А саме:

  • для обличчя (шия, декольте);
  • для тіла;
  • для очей;

Масажер може бути універсальним, з кількома насадками в комплекті. Це оптимальний варіант такого пристрою, проте коштують вони дорожче.

Ще один важливий момент при покупці масажера – це його спосіб дії на шкіру. Сьогодні виробники пропонують такі варіанти приладів:

  • Бюджетні, роликові, що масажують за допомогою валиків. Такі масажери зручні для найпростіших маніпуляцій і коштують недорого.
  • Електричні, що масажують шкіру та м’язи імпульсами гальванічного струму.
  • Вакуумні, що добре розгладжують зморшки та забезпечують приплив крові до проблемних зон.
  • Ультразвукові — проти целюліту і для очищення пор шкіри.
  • Інфрачервоні — ідеально підходять для людей з надчутливою шкірою, позбавляють від зморшків та набряків.

Радимо при купівлі масажера ретельно вивчити його характеристики, зокрема, звернути увагу на кількість режимів, а також на бренд виробу. Бажано, щоб це була відома фірма, а не підробка під неї.

Як користуватись масажером?

Загальні правила однакові для всіх типів цих виробів. Це їхнє суто індивідуальне використання, акуратне відношення до приладу (бережіть його від ударів і падінь), очищення шкіри перед масажем та дезінфекція масажера після процедури. Рекомендується також тримати апарат у спеціально відведеному для цього місці, щоб уберегти його від пилу та бруду.

Де купити масажер у Чернігові?

Спеціалізований інтернет-магазин масажного обладнання 4active пропонує широкий вибір якісних масажерів для ніг,  рук, шиї, масажні крісла, масажні подушки, крісла масажери та інше. Наша компанія працює тільки з перевіреними постачальниками, вся продукція в магазині сертифікована та забезпечена гарантією якості від виробника.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.