Субота, 18 Травня, 2024

Як вибрати принтер, який можна перезаправляти

Принтер вже давно перетворився з офісної техніки на домашню. Це незамінна річ для учнів та студентів, а також для людей, чия діяльність чи бізнес пов’язані з друком. Можливість роздруковувати навчальні роботи чи документи вдома забезпечує зручність та економить кошти.

У кожного принтера є картридж, в якому, в залежності від типу принтера, міститься чорнило чи сухий тонер. Це витратні матеріали, і картриджі час від часу необхідно заправляти. Тому заправка картриджів є основним завданням по його обслуговуванню, яке постає перед власником принтера.

Де можна заправити картридж

На вибір є два варіанти: заправка картриджів вдома або у сервісному центрі. Купуючи принтер, зверніть увагу на можливість його заправки. Картриджі деяких виробників передбачені як одноразові: у них є чіп, який запрограмований на певний ресурс друку, і після його вичерпання картридж блокується. Це блокування можна обійти за допомогою прошивки принтера, але це складніше, і потрібно буде шукати інформацію на форумах для самостійного розблокування або звертатися в сервісний центр. Тому перед купівлею краще почитати відгуки користувачів чи порадитися з спеціалістом, щоб дізнатися, який саме картридж використовується в принтері і на скільки він простий в обслуговуванні. 

Якщо вам необхідна певна модель принтера, а картридж в ній одноразовий, можна поцікавитися неоригінальними розхідними матеріалами, щоб купити картридж недорого. Продаж картриджів для принтерів здійснюють спеціалізовані магазини і сервісні центри, наприклад, https://www.tonfix-service.in.ua/.

Скільки коштує заправити принтер

Найдешевшим варіантом буде заправка картриджа вдома, але потрібно мати певні знання і досвід, щоб зробити все правильно. Вартість заправки картриджа буде відрізнятися в залежності від моделі. Кольорові принтери потребують заправки чорнилом чи тонером декількох кольорів. В такому разі при самостійній заправці потрібно придбати декілька банок з розхідними матеріалами. Так як така заправка передбачає більше роботи, то вартість послуги в сервісному центрі також буде вищою. Дешевшими в обслуговуванні є чорно-білі принтери. 

Інколи принтер перестає друкувати не через вичерпання ресурсу картриджа, а через поломку. Якщо ви заправили принтер, але він все рівно не друкує, варто звернутися в сервісний центр в Києві, щоб відремонтувати принтер. Вам не обов’язково везти принтер в майстерню, можна замовити послугу ремонту принтерів з виїздом. Наприклад, сервісний центр Тонфікс пропонує клієнтам ремонт принтерів вдома, що значно зекономить ваш час та кошти на дорогу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.