Субота, 18 Травня, 2024

У Новгород-Сіверську будують супер набережну за гроші Євросоюзу

У Новгород-Сіверську, над Десною, будують суперсучасну набережну. Звідки гроші на дорогий проект у небагатого міста розкаже chernigiv future.

За словами заступника мера Новгорода-Сіверського, Сергія Йожикова, набережну будують на грантові гроші ЄС. Йожиков повідомив кореспондентові Укрінформ, що Новгород-Сіверський отримав грант Євросоюзу на розвиток туристичної галузі, після того ,,як виграв відповідний конкурс. Сума гранту – 13 млн грн.

З них, сказав Йожиков, 11.5 млн. витратять на набережну, а решту 1.5 розподілять між іншими туристичними зонами.

У якій локації розташовуватиметься набережна?

За словами заступника міського голови, будівництво йде під горою, де знаходиться Спасо-Преображенський монастир. Згідно з проектом, зауважив Йожиков, це буде зовсім нова дорога, яку будують на місці ґрунтовки, — з паркуванням для малих транспортних засобів (велосипедів, мопедів).

Влітку її з обох боків закриватимуть шлагбауми, таким чином набережна буде виключно пішохідною зоною. Від річки її відділятиме міський пляж.
Сергій Йожиков також зазначив, що до кінця цього року підрядник має укласти на об’єкті асфальт, а наступного року тут з’явиться 35 LED-ліхтарів, дитячий та спортивний майданчики.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.