Неділя, 23 Червня, 2024

Як збільшити час роботи акумулятора МакБук: прості хитрощі

Всі розробки компанії Apple можуть похизуватись чудовим обсягом запасу часу автономної роботи. Крім того, користувач здатний самостійно оптимізувати МакБук https://estore.ua/ua/noutbuki/manufacturer:apple/ для того, щоб він працював якомога довше без поповнення запасу заряду. Також поступово обсяг автономної роботи може зменшуватись. Якщо бажаєте підтримувати акумулятор у гарному стані без нарікань на роботу, то треба скористатись наступними простими та ефективними порадами.

Налаштування параметрів збереження енергії

Якщо ви помітили, що лише за кілька хвилин ноутбук повністю розряджається, то це ознаки проблем з батареєю. Якщо проблему неможливо вирішити, то варто шукати новий МакБук, щоб якість робити не знижувалась та ви не стали залежним від розетки. Проте можна спробувати виправити ситуацію за допомогою встановлення оптимальних параметрів заощадження електроенергії. У цьому разі потрібно виконати такі дії:

  1. Перейти у системні налаштування на пристрої та відкрити розділ з акумулятором.
  2. У полі зі справністю батареї клікнути на значок «і».
  3. Прибрати встановлені галочки з оптимізацією заряджання та відмовитись від керування строком служби батареї.
  4. Завершити налаштування, клікнувши на «Готово».

Проблеми з тривалістю автономної роботи можуть бути через неправильно налаштоване блокування екрана. Можна самотужки встановити, через який час дисплей буде автоматично вимикатись, коли ви довгий час не працюєте за МакБуком. Налаштування також відбуваються у системних параметрах.

Оптимальний температурний режим та правильне зберігання

Будь-яка техніка від компанії Apple повинна працювати за оптимальної температури. Інакше це може погіршити стабільність функціонування системи, запас заряду акумулятора та значно зменшити її ресурс. Виробник стверджує, що можна користуватись технікою за температури від -25 до +45°С. Проте все ж таки не варто працювати за ноутбуком, коли стовпчик термометра опускається нижче -10°С або піднімається вище +35°С. Найбільш оптимальна робоча температура становить +22°С — саме стільки частіше за все в кімнаті.
Якщо хочете залишити свій ноутбук на досить довгий час, то краще за все спочатку розрядити акумулятор на 50% — саме у такому стані техніка може зберігатись півроку або більше. Не залишайте техніку із зарядом у 100%.

Як правильно заряджати МакБук, щоб батарея працювала правильно

Придбавши новенький МакБук Аір https://estore.ua/ua/noutbuki/macbook-air/, варто повністю зарядити батарею під час першого ввімкнення. Подальша експлуатація також вимагає, щоб користувач дотримувався певних циклів заряду акумуляторної батареї. Варто слідувати таким рекомендаціям:

  1. ніколи не треба підключати власний МакБук до адаптера змінного струму після того, як батарея буде повністю заряджена — поповнівши запас акумулятору на 100%, варто одразу дістати зарядку з розетки;
  2. слідуйте чіткому режиму зарядки батареї — в автономному режимі батарея має втрачати лише 5–10% від загального об’єму, після чого треба знову підключати пристрій до заряджання.

Наведені рекомендації дозволять оптимізувати роботу акумулятора, щоб ваш МакБук чудово функціонував у автономному режимі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.