Субота, 20 Квітня, 2024

Чому чернігівцям варто звертатися в стоматологічні клініки мережі “Люмі-Дент”?

Регулярні відвідування стоматолога, профілактика захворювань зубів, а також екстрена медична допомога в разі потреби — це стандартні норми здорового способу життя та її безпека. І якщо вас хвилюють ці проблеми, важливо знати до кого звертатися по невідкладним і повсякденним “стоматологічним” питанням.

Безумовно, головним критерієм при виборі медичного закладу залишається репутація його фахівців, і рівень їх кваліфікації, адже помилки лікарів коштують дорого. Таким чином, представляємо одну з кращих стоматологічних клінік Києва — “Люмі-Дент”, що розташувалася на Оболоні, Позняках і Солом’янці.

Сьогодні “Люмі-Дент” входить в топ-3 медичних стоматологічних установ столиці, а минулого року посіла перше місце міському рейтингу — “Народний бренд 2020”. Крім того, всі фахівці, що працюють в клініках цієї мережі — члени асоціації стоматологів України, що регулярно стажуються в кращих медичних установах США та Європи.

Відгуки про стоматологію “Люмі-Дент

Все це прекрасно, але, погодьтесь, набагато важливіше, що говорять пацієнти про стоматологічну мережу та якість лікування в її клініках. Для того щоб це з’ясувати, ми зібрали деякі відгуки про Люмі-Дент в Києві.

Так, житель столиці Ярослав Виноградов залишив відгук на сайті клініці 21 вересня 2021р., з якого випливає, що до приходу в “Люмі-Дент”, він довгий час був пацієнтом іншої стоматологічної установи. За словами Ярослава, у нього була проблема з пломбою, яка постійно вилітала і, за словами лікарів, нічого зробити з цим було не можна. В результаті чоловік був змушений шукати іншу медичну установу і, на щастя, як він каже, це виявилася одна з клінік Люмі-Дент, де стоматолог Маслов А.А вирішив питання швидко та ефективно. Пломба більше не випадає!

На тій же сторінці, ще один пацієнт “Люмі-Дент” Максим Беляков подякував стоматологу Бобровицькому Євгену Миколайовичу за професіоналізм при установці металокерамічних коронок. Каже, все було зроблено швидко та акуратно.

Зауважимо, що на сьогодні відгуків про Люмі-Дент на офіційному сайті вже більше тисячі й тільки 1% з них — негативні.

У чому секрет якості стоматології Люмі-Дент?

Ефективне вирішення стоматологічних проблем пацієнтів у Люмі-Дент забезпечують 2 базових чинники — високий рівень підготовки фахівців і активне використання інноваційних технологій і методик.

 Зокрема, в клініках мережі широко застосовуються:

  • дентальні та інші сучасні мікроскопи;
  • стоматологічні лазери;
  • сканери для внутрішньоротових обстежень, що дозволяють отримувати цифрові відбитки зубів.

 Крім того, тут використовують новітні методики лікування, зокрема, застосовують кров’яну плазму для реабілітації кісткової тканини, хірургічні шаблони при імплантації, електронну реєстрацію прикусу та інше.

До переваг стоматології Люмі-Дент також відноситься наявність:

  •  операційних для хірургічного втручання;
  • унікальної системи місцевої анестезії STA;
  • інтрооральних камер для отримання знімків на всіх етапах лікування.

 А ще в Люмі-Дент ви можете пройти повний курс комп’ютерної діагностики, а також звернутися до кваліфікованого дитячого стоматолога або ортодонта.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.