Вівторок, 16 Липня, 2024

Чим більше камер, тим менше порушень — Чернігів переходить на систему відеофіксації порушень ПДР

Перші чотири камери автофіксації порушень ПДР запрацювали на Чернігівщині ще 20 серпня — одна в Чернігівському районі та три безпосередньо в місті. Що далі, то дужче, з 3 вересня до них додалося ще чотири в районах. На сьогодні головне завдання камер — стежити за водіями, що перевищують швидкість, при цьому в майбутньому їх функціонал, очевидно, розшириться, пише chernigiv-future.com.ua.

Зауважимо, що Чернігів — не перше місто в Україні, де встановлена ​​система фотовідеофіксації. У червні минулого року на дорогах Києва та Київської області з’явилися перші камери контролю “Каскад” в кількості 50 штук.

Річний дохід до держбюджету від цього нововведення склав понад чверть мільярда грн, а кількість порушень на контрольованих ділянках зменшилася в 10 разів. Експеримент виявився настільки вдалим, що камери стали встановлювати по всій країні. Зараз їх вже 118 і 8 з них на Чернігівщині. А конкретно, 1 камера в Красилівці (Козелецький район), 1 в Количівці, (на трасі Київ—Чернігів—Нові Яриловичі. Обидва прилади фіксують автомобілі, що їдуть з боку Києва. Ще дві встановлені на Московській трасі, в Бобрику та Батурині, — одна камера знімає транспорт, що прямує до обласного центру, а інша в сторону Бобрика. А в самому Чернігові одна камери працюють на вул. Рокоссовського та дві на проспекті Миру.

До відома, в усіх точках, де встановлені ці прилади, швидкість руху обмежена до 50 км / год, однак камери рахують тільки перевищення понад 73 км / год. Штраф за таке порушення від 340 до 1700 грн, в залежності від масштабу перевищення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.