Неділя, 23 Червня, 2024

Де здобути ІТ-освіту в Чернігові

ІТ спеціальності досить актуальні серед абітурієнтів, молодь хоче вчитися та отримувати сучасні професійні навички в ІТ-сфері. Чому можна навчитися та ким працювати? Популярні на сьогодні напрямки: веб розроблення, розроблення мобільних додатків та програм, ігор, тестування програмного забезпечення, інформаційна безпека, системне адміністрування, прожект менеджмент, дизайн інтерфейсів, багато інших напрямків. Вибрати ВНЗ в Чернігові можна з переліку навчальних закладів, більше інформації на сайті chernigiv-future.com.ua.

Чернігівські ВНЗ із ІТ напрямками 

Перед вибором майбутньої професії варто орієнтуватися на свій інтерес, тільки потім обирати ІТ професію. Не женіться за високими гонорарами, в ІТ будь-який фахівець отримує гарну заробітну плату, якщо має — достатній досвід, знання, навички за своєю спеціальністю. 

Національний університет “Чернігівська політехніка” — це заклад у якому можна здобути якісну освіту у сфері ІТ. Заснований університет у 1960 році. Знаходиться за адресою: місто Чернігів, вулиця Шевченка, 95. Університет має декілька факультетів для отримання ІТ професії — інженерія програмного забезпечення, комп’ютерні науки, комп’ютерна інженерія, системний аналіз, кібербезпека, інформаційні системи. Студенти знайомляться з особливостями комп’ютеризації, отримують відповідні до професійного рівня знання, вчать технології програмування, теорії інформування та кодування. Професії, які можливо отримати в Чернігівській політехніці — програміст, менеджер ІТ-проєктів, аналітик ІТ програм і проєктів, адміністратор комп’ютерних мереж, системний адміністратор, веб-дизайнер. 

Національний університет “Чернігівський колегіум” імені Тараса Григоровича Шевченка, що знаходиться за адресою — місто Чернігів, вулиця Гетьмана Полуботка 53. Факультети університету: початкового навчання, психолого-педагогічний факультет, технологічний, природничо-математичний, фізичного виховання, філологічний, ННІ історії етнології та правознавства. Обравши природничо-математичний факультет можна отримати спеціальність в галузі комп’ютерних технологій. 

Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права ПВНЗ “Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая”, що знаходиться по вулиці Гонча 37. Інститут працює вже понад двадцять років. Тут проводиться підготовка фахівців за такими напрямками — інформаційні технології (комп’ютерні науки та інженерія програмного забезпечення), управління та адміністрування (банківська справа та фінанси, страхування, менеджмент, оподаткування та облік), право. 

Вища ІТ-освіта в “Академії ШАГ” — це перша в Україні ліцензована освіта в ІТ сфері. Студенти навчаються за напрямками — графічний дизайн, програмування, мережі та кібербезпека. Знаходиться навчальний заклад в Чернігові, по вулиці П’ятницька, 39. “Комп’ютерна Академія ІТ Step” існує з 1999 року. Це навчальний заклад міжнародного рівня. Тут навчають не тільки випускників шкіл, також є заняття для дорослих людей, дітей різного віку.  

ІТ професії в Чернігові

Чернігівські компанії потребують системних адміністраторів, програмістів та веброзробників. Сфера ІТ дуже активно розвивається, тому професіонали в даному напрямку потрібні та попит на ІТ-фахівців тільки зростатиме. Гарна віддалена робота з високою заробітною платою, це реальність нашого життя. Саме тому, перед тим як йти в ІТ сферу, варто обрати навчальний заклад та отримати гарну вищу освіту, з дипломом та навичками будуть відкриті двері у будь-яку компанію. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.