Середа, 12 Червня, 2024

ІТ освіта для дітей в Чернігові, яку школу обрати

Навчити свою дитину всьому, дати їй гарну освіту — це найперше завдання гарних і турботливих батьків. У багатьох виникає питання, для чого дитині знати комп’ютерні науки? Час та сучасні технології не стоять на місці. Потрібно розвиватися, сучасні професії часто тісно пов’язані з мережею Інтернет. Навчити дитину програмуванню — це інвестувати в її професійне майбутнє, а також можливість відкрити нові таланти для ІТ-індустрії. Більше інформації про Чернігівські ІТ-школи для дітей, можна знайти на сайті chernigiv-future.

Про ІТ-освіту для чернігівських дітей 

“Мова майбутнього” — це про програмування, навчитися навичкам кодування і в згодом здобути затребувану ІТ-професію може кожна дитина. Обрати школу ІТ в Чернігові досить легко, головне бажання дитини та батьків. 

Комп’ютерна “Академія ШАГ” — ІТ-школа, як для дорослих, так і для дітей. Саме тут пропонують ІТ-програми для дітей. Чому навчають малечу? Дітей навчають розробляти сайти, створювати ігри, програмувати. Всі отримані знання в “Академії ШАГ” можна застосовувати на практиці. Дітям дають можливість створювати свої власні проєкти, навчатися та працювати в команді, планувати та досягати певної мети. Програми навчання розраховані на різний вік — 7-8 років (робота з текстовими та графічними редакторами, створення анімаційних роликів, навички програмування та управління віртуальними роботами), підлітки 9-12 років (нові комп’ютерні технології, програмування, інтернет, кібербезпека, створення власної гри 2D-3D, робота з гаджетами на Arduino), школярі 13-14 років (створення з нуля технічного проєкту, розробка професійної ігрової програми, створення веб-сайту чи власного стартапу). Школа в Чернігові знаходиться за адресою — вулиця П’ятницька, 39. 

Школа програмування “Robocode”, що знаходиться за адресою — місто Чернігів, вулиця Рокоссовського. В цьому навчальному закладі, Ваша дитина може відвідувати такі напрямки: робототехніка, розробка софту, розробка ігор, веб-програмування, інші інтенсиви (айті заняття, де кожен може створити свій проєкт). Результати навчання у школі — розкриття потенціалу дитини, створення власного портфоліо, впевненість у своїх силах і знаннях, формування оточення однодумців, а також подальший розвиток. Учень зможе спробувати себе у різних сферах, знайти для себе цікаве та захоплююче заняття. 

Новий клас у Чернігівській загальноосвітній школі

Новий лего-клас у Чернігівській школі номер 35 — зацікавить усіх бажаючих розвивати свою дитину. Конструювати електронні системи та навчитися програмуванню — це тепер доступно для школярів місцевої школи. Лего-клас дуже цікавий проєкт, де діти навчаться складати роботів з маленьких деталей, зможуть підключати свої творіння до мережі та керувати ними. Ці заняття добре розвивають креативні навички, мислення та пам’ять. В лего-класі можуть навчатися учні різного віку, навіть діти з інклюзією. Заняття розвивають дрібну моторику, яка дуже потрібна для “особливих дітей”, спілкування з іншими дітьми дає змогу адаптуватися в соціумі. 

Дитинство — це ідеальний час для вивчення ІТ технологій. Діти сучасності досить багато часу проводять біля комп’ютера та у гаджетах. Діти здатні сприймати досить велику кількість інформації, тому нові знання засвоюються ефективно. Вчити ІТ-науки можна починати вже з дошкільного віку. Головне упевнитися, що у дитини є бажання та цікавість до ІТ-технологій. ІТ-науки вчать дітей критично мислити, бути дисциплінованими, знаходити підхід до вирішення того чи іншого завдання. ІТ-школа — це також розкриття творчих здібностей та самореалізація. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.