Субота, 20 Квітня, 2024

Евакуатору в Чернігові бути: багаторічна історія з придбанням спецтехніки наближається до завершення

Віриться насилу, але, здається, історія з купівлею першого міського евакуатора наближається до завершення. Чернігівська міськрада придбає спецтехніку, яка буде прибирати припарковані де попало автомобілі. Про це 16 лютого було оголошено на засіданні в мерії, пише “chernigiv-future.com.ua“.

Що вже зроблено в цьому напрямку?

Начальник управління житлово-комунального господарства Ярослав Куц повідомив, що працівники комунального господарства, юристи та представники правоохоронних органів провели кілька робочих зустрічей, де обговорили проблеми з впровадженням системи евакуації автомобілів, припаркованих з порушенням правил дорожнього руху. Перешкод для реалізації проекту, заявив начальник ЖКГ, на сьогодні дві й обидві юридичного характеру. Перша проблема — отримання доступу до реєстру власників транспортних засобів, друга — отримання доступу до реєстру адміністративних правопорушень.

Річ у тім, що цивільним особам за законодавством заборонено користуватися цими даними, а без них протоколу не складеш. За словами чиновника, зараз найбільш вірогідним варіантом вирішення виглядає оформлення доступу через сервісний центр МВС. І як тільки це питання буде вирішене, проблема — “моє авто, де хочу, там і ставлю” вирішиться сама собою.

А щоб не бути голослівним, міський голова Владислав Атрошенко доручив, Ярославу Куцу вже да 19 лютого підготувати детальний проект рішення, що дозволяє перерозподілити бюджетні кошти та виділити потрібну суму для придбання евакуатора.

Почнемо з машин “Альфабанку”?

А крім цього, щоб не втрачати час, що займуть тендерні процедури та врегулювання юридичних питань, мер порадив вивчити досвід застосування евакуаторів в інших містах і врахувати всі можливі негативні моменти.

Що стосується технічних характеристик спецтехніки, міський голова зауважив, що маніпулятор повинен підіймати транспортні засоби вагою не менше 3 тонни оскільки доведеться прибирати броньовані автомобілі “Альфа-банку”, для яких ПДР в Чернігові, очевидно, не писані.

Нагадаємо, що “страждання по евакуатору” триває в місті вже кілька років. Як тільки настає зима й у комунальників починаються проблеми з прибиранням вулиць, через припарковані в недозволених місцях автомобілі, мер планує купити евакуатор, але приходить весна й рішення відкладають до кращих часів. Так, у 2018 р. Атрошенко навіть написав пост у Фейсбук, де попередив водіїв про те, що машини, які стоять уздовж доріг, будуть переправлятися на штрафмайданчики. Тоді гроза пройшла стороною, але на цей раз, мабуть, чаша терпіння у міської влади переповнилася.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.