Понеділок, 20 Травня, 2024

У Чернігові ініціюють процес повернення газорозподільної системи

Громадська рада спільно з облдержадміністрацією провела нараду, під час якої було обговорено пропозицію щодо повернення газорозподільних мереж до обласної комунальної власності. Далі на chernigiv-future.

Голова комітету Громадської ради Володимир Демиденко на нараді висловився про те, що на власника не накладає жодних зобов’язань те, що територіальна громада володітиме газовими мережами. У разі потреби громада зможе створювати комунальні підприємства, але при цьому вона отримає права власності, яких не має зараз.

Валерій Йовенко згадав на нараді, що сусідній Славутич вже має досвід використання газових мереж. Право розпоряджатися ними він одержав ще 15 років тому. Тому при вирішенні питання варто орієнтуватися на нього, оскільки він успішно реалізував цю мету.

Представники «Чернігівгазу» вважають вирішення подібних питань передчасним. Адже для цього спочатку потрібно провести інвентаризацію та паспортизацію газової мережі, чого поки що не зроблено.

У підсумку було підготовлено звернення до облради про облдержадміністрацію щодо ініціації процесу передачі газових мереж територіальним громадам.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.