Субота, 18 Травня, 2024

Коли в чернігівських маршрутках та автобусах можно будет їздити за електронним квитком?

Систему безготівкового розрахунку в міському транспорті планують запустити на початку 2022 року. Про це журналістам “Суспільного” повідомив керівник “Чернігівської транспортної компанії” Артем Тарасенко.
Далі детальніше про це chernigiv future.

Перехід на електронні квитки в Чернігові розпочався ще у 2018 р., з введення безготівкового розрахунку в комунальному транспорті. Тепер “Чернігівська транспортна компанія”, яка у жовтні перемогла в конкурсі від міськради, планує перевести на “безнал” і приватників.

За словами Артема Тарасенко, валідатори для безготівкового розрахунку в чернігівських маршрутках з’являться відразу після нового року. Це зв’язано з тим, сказав Тарасенко, що “старі” договори перевізників закінчуються в кінці цього року, а вже в “нових” договорах буде нова позиція — електронний квиток. Цей пункт стане однією з умов участі в конкурсі.

До відома, валідатори у великих автобусах встановлять біля кожних дверей і ще один, мобільний, буде у водія. Що стосується маршруток, там такий пристрій буде тільки у водія. Все обладнання “Чернігівська транспортна компанія” встановить своїм коштом.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.