Вівторок, 16 Липня, 2024

Кришталеві люстри у великих кімнатах чернігівців: як підібрати і де шукати?

Кришталеві люстри вважаються класичним варіантом освітлення помешкання, мода на який з’явилася ще кілька століть тому. Здавна кришталь був ознакою заможності, смаку та бездоганності, а також вважається, що кришталеві люстри додають затишку оселі. Як вибрати кришталеві люстри і що потрібно врахувати під час вибору варіанту освітлення для вашої оселі – читайте нижче.

Головні критерії підбору кришталевої люстри

Вважається, що один з найважливіших критеріїв підбору кришталевої люстри в оселю – це відповідність обраного варіанту освітлення до розмірів та призначення кімнати. Кришталева люстра найкраще підкреслить інтер’єр у великій кімнаті – наприклад, у вітальні.

Велику роль при підборі освітлення відіграє також розмір люстри. Дуже популярними сьогодні є люстри в мінімалістичному стилі, з невеликим обрамленням та чіткими формами, які найчастіше облаштовують у спальнях.

Великі люстри для великих кімнат стануть найкращим рішенням, тому обов’язково вираховуйте співвідношення розмірів кімнати та самого варіанту освітлення дому. Відповідно, для маленьких кімнат краще обирати кришталеві люстри малого та середнього розміру. Такий правильний підхід до вибору люстри може зробити справжнє диво і тоді кімнати здаватимуться більшими та просторішими, аніж вони є насправді. На цьому часто наголошують дизайнери інтер’єрів.

Ще одне правило підбору кришталевих люстр у вашу оселю – відповідність стилю. Власникам сучасно стилізованого житла у модерному стилі краще обирати люстри в стилі лофт чи хай-тек, а от тим, хто мешкає у традиційному помешканні зі звичайним дизайном кришталева люстра справді допоможе додати краси та смаку.

Де шукати кришталеві люстри?

Магазини Brille для українців вже багато років поспіль допомагають підібрати люстри до осель. Саме в оффлайн та онлайн-магазини Brille чернігівці найчастіше звертаються за допомогою у виборі ідеального освітлення власних помешкань, і на це є ціла низка об’єктивних причин:

  • Висока якість обслуговування. Якщо вас збентежить великий асортимент варіантів освітлення – вам на допомогу завжди прийдуть працівники магазину, які врахують всі ваші побажання та параметри оселі, щоб знайти хороший варіант освітлення дому;
  • Великий асортимент і можливість вибору. В цьому магазині представлені практично всі новинки у світі освітлення, а також чудові варіанти освітлення саду тощо;
  • Приємні ціни і швидка доставка. Обираючи магазин Brille, ви гарантовано знайдете кришталеву люстру за доступною ціною, а найголовніше – вам не доведеться довго чекати на доставку вибраної люстри.

І наостанок: обираючи люстру, пам’ятайте, що від освітлення вашого дому залежить здоров’я ваших очей, тож підходьте до вибору максимально відповідально та свідомо.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.