Вівторок, 16 Липня, 2024

Мер відповів на злободенне питання: “Будувати крематорій в Чернігові дорого, нерентабельно… і не по-християнськи”

Судячи з усього, в найближчому майбутньому крематорія Чернігову не бачити. Владислав Атрошенко вважає даний спосіб поховання покійних занадто дорогим, “неокупним” проектом, до того ж таким, що суперечить християнським цінностям. Так міський голова відповів на пропозицію, яка набрала на сайті місцевих петицій 292 голоси з необхідних 250, пише chernigiv-future.com.ua.

На думку автора петиції Олексія Пономаренко, сьогодні на кожного, хто живе на поверхні планети припадає 2 похованих під нею. Виходячи з цього, Пономаренко пропонує кремацію як більш екологічний та економічний спосіб поховання. До того ж, резонно зауважує Олексій, церква ставиться до кремації нейтрально.

Однак у мера Чернігова свої аргументи. Він вважає, що суспільство не прийме цю ідею. На думку Атрошенко, ми не готові прийняти цю традицію у Західної Європи. Крім того, сама споруда крематорію, газ — звідки на все це гроші? Адже даний проект, з великою ймовірністю буде нерентабельним, відповідно платити доведеться з міського бюджету. Ну й останній аргумент мера — крематорій не розв’язує проблему кладовищ, прах все одно доведеться ховати. Так, каже Атрошенко, місця знадобитися менше, але з урахуванням огорож і пам’ятників, наскільки?

До відома,  найбільше міське кладовище Яцево щороку розширюється на 3 гектари і сьогодні займає площу 110 га.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.