Вівторок, 16 Липня, 2024

До Києва з Чернігова за 1.5 години — це реально: до столиці скоро ходитимуть потяги класу “Інтерсіті”

Найближчим часом дорога з Чернігова до Києва займатиме менше часу, а самі поїздки стануть комфортнішими. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив заступник керівника Чернігівської ОДА Дмитро Іванов. Далі докладніше з chernigiv future.

За словами чиновника, реалізація проекту, в рамках якого Чернігів зможе приймати потяги класу “Інтерсіті”, запланована на початок 2022 р. Однак для цього, пояснив Іванов, доведеться суттєво переобладнати залізничне сполучення між Черніговом та столицею. Все це планується зробити у рамках програми “Велике будівництво”.

На думку Дмитра Іванова, швидкісні та комфортабельні потяги “Інтерсіті” стануть зручними не лише для чернігівчан, а й для гостей міста, що дозволить Чернігову в результаті максимально реалізувати свій туристичний потенціал.

Нагадаємо, що сьогодні доїхати до столиці можна приблизно за 3.5 години потягами Неданчичі – Київ-Волинський (6.00-9.40) та Славутич – Фастів (17.48-21.09).

До відома, звичайна швидкість потягу класу “Інтерсіті”, залежно від моделі, 160 — 200 км/год, але з урахуванням якості вітчизняних залізних доріг, близько 120 км/год, що все одно у 2 рази швидше за звичайні потяги. Тобто на такому потязі дорога до Києва з Чернігова займатиме трохи більше ніж півтори години.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.