Понеділок, 20 Травня, 2024

Незвичайний Новий Рік: у Чернігові встановили ялинку раніше ніж завжди

Вчора, о 18:00, на Красній площі в Чернігові засяяли гірлянди на головній ялинці міста. Так, тепер буде щовечора з 17:00 до 23:00, про це повідомила заступник начальника управління культури та туризму при чернігівській міськраді Катерина Литвин, пише “chernigiv-future.com.ua“.

Що змінилося в порівнянні з минулим роком?

У цьому році 18 метрову красуню прикрашає нова ілюмінація від фірми “Люм’єр” з Одеси. Це обійшлося міській скарбниці в 160 тис. грн, а ще 30 тис. витратили на установку ялини. Прикрасили гірляндами і сквер ім.Б.Хмельницького, центральну алею і фонтани.

Ще одне “нововведення” — міська влада свідомо не анонсувала подію, щоб уникнути скупчення людей. Тому більшість городян дізналися про “старт” зимових свят з інтернету, де одразу з’явилися відповідні фото і відео. До речі, для багатьох чернігівців це стало сюрпризом, оскільки раніше ялинку встановлювали на Миколая 19 грудня.

Що буде крім ялинки?

Прес-служба мерії Чернігова повідомляє, що через розгул епідемії влада вимушено скоротила святкові заходи і ялинка на Червоній площі буде мало не єдиним атрибутом Нового року. 

За словами Катерини Литвин, в місті не буде великих концертів та сцени, фуд-корту, скоротять і кількість фотозон. Традиційний каток, який щороку заливали на Красній площі, перенесуть в парк культури і відпочинку. Що стосується ілюмінації, то, крім перерахованих локацій, мерія планує прикрасити сквер на Масанах та дерева на вул. Шевченка.

Працюватиме в цьому році і улюблена дітьми Резиденція Діда Мороза, але з певними обмеженнями. З якими? Це, за словами Катерини Литвин, ще обговорюється, але, напевно, у дітей, нехай і з дотриманням масочного режиму, все ж буде можливість зайти та написати листа Діду.

До відома, 1 грудня, в Києві на Софіївській площі почали монтаж головної ялинки країни.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.