Вівторок, 16 Липня, 2024

Новий концертний майданчик збудують замість незаконної лазні

Найближчим часом поруч з нещодавно відкритим новим корпусом Чернігівської музичної школи №1 з’явиться невеликий концертний майданчик для виступів учнів. Про це повідомляє пресслужба міськради. Далі на chernigiv-future.

Поруч з будівлею школи раніше стояла незаконно збудована багато років тому лазня. Під час зведення нового корпусу та облаштування навколишньої території її демонтували. Пропозиція про створення концертного майданчика на вільному місці надійшла від Чернігівського міського управління культури і міський голова Владислав Атрошенко її підтримав.

За словами мера, це гарна ініціатива і місто знайде для цього гроші, адже їх потрібне не надто багато. Питання планують вирішити силами управлінь ЖКГ чи УКБ, концертний майданчик має з’явитися тут вже наступного року. Нова сцена стане невеликим, але дуже правильним внеском у поширення музичної культури в Чернігові, наголосив міський голова. 

Нагадаємо, що новий корпус музичної школи за адресою вул. Шевченка, 23, урочисто відкрили 20 жовтня. Його зведення тривало два роки і коштувало 14,6 млн грн. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.