Понеділок, 20 Травня, 2024

Переваги покупки б/у авто – ТОП 3 причини

Придбання особистого автомобіля відкриває безліч можливостей. Ви не залежите від міського транспорту, можете планувати різні подорожі по країні та за її межами. Але нова машина з салону доступна не всім. Тому ви можете скориставшись послугами онлайн-сервісу OLX і купити бу авто в Чернігові. Пропонуємо ознайомитися з перевагами такого рішення.

Амортизація авто

Будь-яка машина втрачає велику частину вартості після покупки протягом вже перших місяців використання. До речі, саме тому не рекомендується розглядати авто в якості інвестиції. Вже через три роки після випуску вартість машини знижується майже вдвічі.

Покупка б/у машини – це більш вигідне вкладення в сучасних реаліях. По-перше, вартість її буде набагато нижче, ніж з автосалону. Додатково, попередній власник автомобіля добре знає ключові переваги і особливості конкретної моделі і може поділитися своїми спостереженнями з покупцем.

Зниження грошових витрат на страхування та реєстрацію

При визначенні ставки страхування вартість машини – один з ключових чинників. Візуально різниця між дворічним і новим авто може бути непомітною, але при видачі документів оцінювач складе акт на вашу користь. Вартість реєстрації також буде знижуватися.

Різноманітність умов покупки

Як не дивно, але придбання б/у авто може бути ще вигідніше. Необов’язково мати на руках повну суму, багато продавців готові укладати договір на основі розстрочки. Для цього досить виконати кілька умов:

  • підготувати суму близько 25-30% від загальної вартості;
  • підготувати договір про продаж;
  • отримати висновок нотаріуса.

В результаті придбати машину в розстрочку можливо вигідніше, ніж навіть при оформленні банківського кредиту.

Найголовніше, не забудьте після закінчення всіх платежів оформити у нотаріуса виписку, що підтверджує відсутність заборгованості перед конкретним продавцем.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.