Четвер, 18 Квітня, 2024

Що таке “чорна п’ятниця”? Історія

Зараз про чорну п’ятницю або про Black Friday чули, напевно, практично всі. Але звідки пішла ця назва і як виник такий день? Давайте розберемося з таким феноменом. Як він відбувається в Чернігові і Україні в цілому?

Що це?

Зараз чорною п’ятницею в США називають день, який слідує за Днем Подяки. Цей день вже неофіційно вважають стартом сезону покупок. Багато американців навіть вихідні в цей день. Зазвичай покупці ночують біля магазинів, щоб зайняти свою чергу.

Американські неймовірні знижки можуть досягати 85-90%. Це справжня подія для всіх штатів.

Зараз же покупки здійснюють не тільки офлайн, але і онлайн. Багато магазинів і інтернет-магазини роблять величезні знижки. Можна купити одяг, техніку та багато інших речей. При цьому конкуренція між магазинами також зберігаються. Завдяки цьому ціни просто неймовірні. До нас ця подія прийшла не відразу, але з кожним роком стає все більш популярним і привертає все більше людей.

Чорна п’ятниця 2020 в Україні

У Чернігові та в усій Україні офіційно Чорна п’ятниця розпочнеться 27 листопада. Але багато магазинів ще з середини місяця знизили ціни.

Але пандемія коронавируса внесла свої корективи і в цю подію. Маркетологи радять в цьому році зосередитися на покупках онлайн. Так буде набагато безпечніше.

Якщо ж ви все-таки вирішите піти і купувати в магазині необхідні речі, то пам’ятайте, що магазини будуть дотримуватися всіх норм безпеки під час пандемії. У них будуть здійснювати температурний скринінг.

  • Якщо ви дуже хочете придбати якусь річ, то краще підіть заздалегідь її померяйте, а вже потім в чорну п’ятницю просто купите. Це буде добре для вас – ви менше будете перебувати в натовпі людей.
  • Також подумайте про список потрібних речей. Запишіть все, що хочете купити, тоді будете менше відволікатися на інші.
  • На сьогоднішній день неймовірні знижки пропонують майже всі магазини. Крім цього у більшості є інтернет-магазини. Ви можете зручно розташуватися будинку з чашкою чаю і спокійно вибрати все, що хочете.
  • Якщо ви хочете купити дорогі речі, то найкраща економія буде саме під час Black Friday. Деякі знижки досягають 70%. Економія коштів в цей період буде колосальною.

Тому готуйтеся до Чорної п’ятниці. Вона зовсім вже скоро! Економте гроші і купуйте необхідне, скориставшись всесвітнім днем ​​Black Friday для своїх потреб.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.