Понеділок, 20 Травня, 2024

Як в чернігівських маршрутках і тролейбусах дотримуються карантинних обмежень

З початку тижня, відколи Чернігів потрапив до червоної карантинної зони, водії маршруток та тролейбусів почали контролювати кількість пасажирів. Патрульна поліція проводила перевірки щодо виконання норм постанови Кабміну № 641, згідно з якою під час карантину дозволено перевозити пасажирів лише на сидячих місцях, пише “chernigiv-future.com.ua“.

За час перевірок склали 17 протоколів щодо виявлених порушень – в транспортних засобах була перевищена кількість пасажирів, повідомляє “Суспільне” з посиланням на пресофіцера управління патрульної поліції в Чернігівській області Анну Чернявську. Вона пояснила, що адмінпротоколи складають за статтею 44 пр.3 КУАП. Під цю ж статтю підпадає і знаходження водія або пасажирів в салоні без засобів індивідуального захисту.

Сума штрафу для водія за даною статтею становить від 17 до 34 тисяч грн, а ось перевізнику в разі фіксування подібного порушення доведеться заплатити ще більше – від 34 до 170 тисяч грн. Водії зазначають, що основний фінансовий удар від штрафу лягає саме на них, а також скаржаться, що пасажирам важко пояснити, чому не можна зайти в салон. 

Начальник чернігівського управління транспорту Олександр Рижий наголосив, що і водіям, і містянам необхідно бути більш відповідальними та дотримуватись карантинних обмежень, вдягати маски та не заходити у транспорт в разі його переповненості. Він також пропонує мешканцям міста в години пік по можливості раніше виходити з дому, а роботодавцям з розумінням ставитись до можливих запізнень працівників – це дасть змогу розтягнути час найбільшої заповненості транспорту та не створювати умов для його переповнення. 

Нагадаємо, що попри те, що Чернігів з понеділка, 19 жовтня перебуває в  червоній карантинній зоні, громадський транспорт в місті продовжує працювати в штатному режимі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.