Субота, 27 Квітня, 2024

Як змінити інтернет-провайдера: детальний алгоритм

Як показує досвід, користувачі інтернету неохоче йдуть на зміну провайдера, оскільки такий крок вимагатиме виклику майстра і прокладки нових кабелів. Найчастіше для зміни постачальника послуг є вагомі причини. Розглянемо, які саме.

monitor-1350918_960_720.png

Як зрозуміти, що прийшла пора міняти провайдера

Наступні фактори можуть вплинути на рішення користувача про зміну інтернет-провайдера:

  • Цінова політика. Програми лояльності для постійних клієнтів стали поширеною практикою на конкурентному ринку інтернет-послуг. Дійсно, багато провайдерів на початку співпраці пропонують користуватися інтернетом за зниженим тарифом. Однак якщо це єдина причина, по якій ви хочете змінити провайдера, варто задуматися. Заздалегідь розрахуйте, чи дійсно подібна пропозиція дозволить заощадити в довгостроковій перспективі.
  • Відсутність додаткових послуг. Наприклад, користувач хоче замовити пакет «Інтернет + ТВ», а нинішній провайдер підключення до кабельного телебачення не надає. Більш поднобно про переваги подібного пакетного рішення читайте на сайті https://www.datagroup.ua/ru/brovary/b2c/internet-tb/internet-kabelne-tb всеукраїнського оператора «Датагруп».
  • Швидкість не відповідає заявленій. Щоб перевірити, чи так це насправді, потрібно провести тести за всіма правилами в той час, коли навантаження на інтернет-канал мінімальна і без використання wi-fi роутера. Якщо швидкість істотно нижчою від заявленої, варто задуматися про пошук нового постачальника послуг.
  • Часті зависання, обриви, аварії на лінії, які повільно усуваються. У цьому випадку без коментарів – такого провайдера потрібно швидше міняти.
  • Недружня підтримка. Багато компаній (і не тільки інтернет-провайдери) втрачають клієнтів тільки з тієї причини, що за контактними телефонами важко додзвонитися, а співробітники підтримки грубо розмовляють з клієнтами або недостатньо компетентні.

Як завершити співпрацю

Просто відключити інтернет і перестати платити провайдеру буде не кращим рішенням, оскільки він може продовжувати виставляти рахунки і згодом через суд вимагати оплати боргу. Потрібно прочитати в договорі умови його розірвання. Швидше за все, доведеться йти в офіс провайдера з договором і документами, що засвідчують особу, або дзвонити на гарячу лінію. Якщо обладнання бралося в оренду (роутер, ТВ-тюнер), його потрібно буде повернути в справному стані, якщо накопичилася заборгованість – доведеться її оплатити. За фактом відвідин офісу договір про надання послуг повинен бути розірваний документально, а вам видана копія цього документа.

pexels-photo-955405.jpeg?auto=compress&cs=tinysrgb&h=750&w=1260

І, звичайно ж, щоб відключення інтернет-провайдера не залишило вас надовго без зв’язку, слід заздалегідь підшукати нового постачальника послуг. Оптимально буде домовитися, щоб майстер з новою компанії прийшов до вас і справив підключення до інтернету відразу після того, як буде розірвано договір з попереднім провайдером.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.