Понеділок, 15 Липня, 2024

Як вибрати взуття до костюма?

Раніше туфлі були доступні тільки в одному варіанті, і для багатьох це було просто костюмне взуття. Однак зі зростанням розуміння того, як створити свій стиль і як виглядати модно і елегантно, все більше людей стають сміливішими у виборі типу взуття до костюма. Ми більше не обмежені одним візерунком і кольором.

Як існують костюми різних стилів і квітів, так і взуття до них підбирається відповідне. Добре зшитий костюм необхідний, але навіть найкращий наряд може бути зіпсований неправильно підібраним взуттям. Однак, якщо слідувати декільком правилам, наряд завжди буде відповідати ситуації.

Яке взуття для дітей і підлітків вибрати до костюму?

Сьогодні взуття представлене ​​в багатьох стилях і кольорах. Воно призначене не тільки для формальних ситуацій, коли ви одягаєте костюм. Його можна поєднувати і з більш повсякденними нарядами, тому навіть класична пара стане хорошим рішенням. Якщо вас цікавить дитяче взуття, його можна купити оптом, якщо знаєте що потрібно купувати.

Одним із найбільш елегантних і в той же час популярних видів взуття є оксфорди. Вони можуть мати різні візерунки. У формальних ситуаціях краще вибирати менш декоровані, без дірок і великої кількості стібків.

Класичні моделі оксфордів мають тільки рядок на передній частині взуття. Взуття для формальних костюмів, смокінгів, піджаків або фраків повинно бути виготовлено ​​з гладкої шкіри.

Якщо можете дозволити собі більше, вибирайте більш екстравагантні туфлі-оксфорди. Вони ідеально підходять для менш формальних костюмів. Стильною прикрасою оксфордів є невеликі отвори, розташовані в цікавому візерунку.

Дербі – менш формальне взуття для костюма

Туфлі дербі – дуже популярний вид формального взуття. Вони складають більшу частину асортименту в взуттєвих магазинах, особливо мережевих. Для них характерна відкрита підкладка. Вони виглядають менш витончено, ніж оксфорди, і нога в них здається більше. Тому вони підходять не для формальних заходів, а для більш повсякденних ситуацій, наприклад, для носіння на роботу.

Тим не менш, цей вид взуття часто можна зустріти на весіллях, балах або похоронах. Однак це не такий великий промах, як носіння сорочки з коротким рукавом.

Яку ще взуття можна носити з костюмом?

Оксфорди і дербі – це ще не все. Іншим популярним костюмним взуттям є авіатори, які представляють собою абсолютно гладкі туфлі, зроблені з цільного шматка шкіри. Вони мають тільки одну сходинку, розташовану в задній частині черевика. Це надає їм виключно тонку форму.

Може здатися, що таке мінімалістичне і акуратне взуття відрізняється максимальною формальністю, але насправді авіатори – досить екстравагантний вигляд взуття. За елегантністю вони знаходяться між оксфордами і дербі. Для менш формальних випадків, коли ми надягаємо костюм, добре підійдуть мокасини. Вони також вважаються елегантними, але мають більш вільний вид.

Два найпопулярніших типи мокасин – це пенні-мокасини і мокасини з китицями. Лофери зазвичай носять на босу ногу, тому вони добре поєднуються з літніми нарядами.

Туфлі-монки можуть бути більш елегантною альтернативою мокасинам. Виготовлені з блискучої шкіри або замші, вони є європейською класикою. Крім того, вони мають декоративну пряжку з одного боку, тому їх краще поєднувати з більш приталеними брюками. Вони менш формальні і можуть носитися як з костюмом, так і з повсякденним одягом. Однією з цікавинок є спосіб носіння ченців. Деякі люди застібають лише одну з пряжок, залишаючи другу незастібнутою. Це елемент недбалого носіння одягу, характерний для італійської моди.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.