Понеділок, 20 Травня, 2024

Які амортизатори купити: секрети вибору

Кожен автомобіль потребує своєчасного і регулярного технічного обслуговування. Величезне значення мають амортизатори для авто, адже безпосередньо впливають на характеристики підвіски будь-якого автомобіля Жителі Чернігова можуть вибрати їх в онлайн-магазині «Japan-cars», забезпечивши собі комфортні і безпечні умови використання авто.

Причини заміни амортизаторів

Звичайно ж, краще віддавати перевагу оригінальним стійкам, які прослужать тривалий проміжок часу. Необхідна заміна в наступних випадках:

  • покупка неоригінальних автомобільних стійок;
  • стійки зносилися, необхідна своєчасна заміна (як наслідок, можливий поганий розгін під час їзди);
  • утруднення під час спуску і підйому;
  • погіршується плавність ходу;
  • знижується комфорт під час гальмування.

Своєчасна заміна – це безпека. Наприклад, зношені амортизатори можуть спровокувати ДТП. Майстри радять при покупці амортизаторів підбирати ті моделі, вартість яких вище середніх. Це свого роду гарантія, що вони зможуть прослужити 60-70 тисяч кілометрів.

Секрети вибору амортизаторів

  1. Тип амортизаторів: газові або масляні. Найкраще купувати оригінальні амортизатори, незважаючи на те, яка у них «начинка».
  2. Вибираючи стійку, звертайте увагу на зусилля відбою, тиск, хід і діаметр штоку. Має значення вага амортизатора, вкладиш в зборі.
  3. Ходові параметри автомобіля. Враховуйте цей критерій, щоб зробити правильний вибір. Виробники практично завжди вказують оптимальний тип стійки (рекомендація від заводу).
  4. Виробник. Є високий ризик придбати підробку. Вибирайте офіційних продавців-автодилерів, або ж компаній-виробників амортизаторів. Якщо це покупка через онлайн-сервіси, ознайомтеся з відгуками, репутацією ресурсу. На ринку найбільшу популярність завоювали стійки на авто японських, німецьких виробників: «Kayaba», «Tokico», «Sachs». Дані виробники пропонують оригінальні амортизатори високої якості.

Жителям Чернігова варто пам’ятати про те, що від вибору амортизаторів для авто залежить безпека, комфорт водія і пасажирів. Варто звертати увагу на основні критерії, характеристики виробів, купувати в перевірених постачальників. В інтернет-магазині «Japan-cars», наприклад, є все необхідне.

Вибір оригінальних стійок – це в першу чергу гарантія пересування на автомобілі без будь-якого шуму, або ж вібрації і безпека.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.