Понеділок, 15 Липня, 2024

Прощавайте довгі коси. Дівчинка з Чернігова знайшла оригінальній спосіб, як допомогти військовим

Дев’ятирічна Кіра продала своє довге волосся, щоб допомогти українським бійцям на фронті. До того, повідомляє сайт chernigiv-future, вона жодного разу не ходила до перукарні.

Стійкість і відвага, з якими українські військові зустріли нахабних російських загарбників, вразили весь світ. Подвиг українського бійця на завжди буде вписаний в історію боротьби вільних країн з окупантами. Але не менше гордості викликає і те, як прості українці у ці складні часи підтримують свою армію. Не шкодують навіть найдорожче.

Історія журналістів Суспільне про дев’ятирічну Кіру з Чернігова, яка продала своє довге волосся, щоб допомогти нашим військовим не передовій, ще раз підтверджує, що українців сьогодні не зможе здолати жоден агресор і на росію в цій війні чекає ганебна поразка.

Вирішила підтримати армію

Маленька чернігівчанка Кіра Губіна за свої дев’ять років жодного разу не ходила до перукаря. Її довгі коси були одним з найцінніших скарбів усієї родини. Батько Іван був завжди категорично проти того, щоб підрізати донці волосся.

Але потім почалася війна.

Під час російської навали на Чернігівщину родина Кіри ховалася від обстрілів в укритті. Там дівчинка і придумала, як вона особисто може допомогти українським військовим. Каже, побачила в інтернеті ролики, як дівчата з довгим волоссям роблять зачіску під каре, а зрізані коси потім продають.

Своєю ідеєю маленька українка поділилася з батьками. Ті буди глибоко вражені і без вагань погодились. Тато Іван, який дуже любив волосся Кіри, каже, це рішення доньки його дуже зачепило, він ледь не розплакався.

Перший раз у перукаря

Між рішенням зрізати коси та походом до перукаря пройшло майже два місяці. Весь час, поки ховались від бомбардувань в укритті, обговорювали ідею Кіри – так, чи все ж таки ні.

Потім окупанти пішли з області, родина змогла повернутися додому. Однак Кіра про свій намір не забула – вона знову і знов нагадувала батькам про своє рішення. Твердо сказала, що хоче таким чином внести свою частку у нашу перемогу.

Коли прийшли до перукаря, Кіра дуже хвилювалася – не знала, ще з нею зроблять, як вона буде виглядати. Та все вийшло чудово. Нова зачіска дівчині дуже пасує. За коси їй заплатили три з половиною тисячі гривень.

Кіра Губіна. Фото: Суспільне Чернігів

Бійцям на рації

Виручені гроші дівчина через батьків вже передала знайомим військовим, які зараз воюють в одній з найгарячіших точок на передовій на Донбасі. Їм не вистачає тепловізорів та рацій. Тож збирають кошти як раз на ці потреби.

Кіра дуже рада, що їй хоч трошки, але вдалося допомогти нашим воїнам. Хоча гроші могли піти й на інше. Наприклад, на відновлення їх домівки.

Сімя Губіних живе в Чернігові вже два роки. Їхній дім знаходиться на околиці міста і з перших днів російського вторгнення опинився під постійними обстрілами. На щастя будинок вцілів, але потрібні ремонтні роботи.

Та Кіра впевнена, що прийняла вірне рішення

Дівчинка сподівається що її вчинок стане прикладом і для інших.

Колись французький Імператор Наполеон Бонапарт сказав, що народ, який не бажає годувати свою армію, буде годувати чужих солдат. Схоже, що українські діти добре розуміють те, що великий полководець мав на увазі!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.