Субота, 20 Квітня, 2024

Алея ім. Атрошенка в Чернігові — мер не проти, а що ви думаєте про це?

Кілька днів тому міський голова на нараді з комунальниками запропонував активніше залучати підприємців до озеленення та благоустрою міста. А щоб їм віддячити та мотивувати — ставити пам’ятні знаки, з нагадуванням, що даний об’єкт  був доведений до ладу коштом такого-то мецената, пише chernigiv-future.com.ua.

Кожному благодійнику  по пам’ятнику?

Почалася ж ця розмова з того, що мер подякував власникам ЦУМу за облаштування території перед будівлею з боку пр. Миру, куди підприємці вклали близько 4 млн грн.

До відома, аналогічний проект планується запустити й з боку вул. Київської. Орієнтовний час початку/закінчення робіт — 2021-2022 р.

За словами Атрошенко, така допомога для міста гідна не тільки подяки меценатам на словах, а й на ділі. У зв’язку з чим міський голова навіть висловив готовність відзначити свідомих підприємців за свій кошт, а надалі це робити за кошти міського бюджету.

Мер також зауважив, що соціально відповідальні бізнесмени приносять місту велику користь. Зокрема, Атрошенко сказав, що ремонт даної локації був необхідний і рано чи пізно місту довелося б витрачати на це бюджетні кошти. А тепер зекономлені гроші підуть на рішення більш пріоритетних завдань.

 Виходячи з цього, міський голова запропонував розробити формат “нагородження” меценатів і філантропів, яким не все одно, як виглядає Чернігів. – “Зняти кілька плиток і зробити на камені гравіювання: територія упорядкована за кошти меценатів, власників Мегацентра”. Я готовий це зробити за свої гроші “.

Міський голова запропонував підлеглим звернутися до інших підприємцям з аналогічними пропозиціями, а як приклад навів локації на вул. Мстиславській, від площі Перемоги до вул. Коцюбинського та проспекту Миру, від алеї до будівлі облради. 

Мер заявив, що там вже навіть є охочі вкласти кошти, зокрема, “Львівська майстерня шоколаду”. При цьому Атрошенко висловив надію, що знайдуться й інші небайдужі підприємці та й, в загальному, бізнес цю ідею підтримає.

Іменні лавки, алеї та вулиці

В якості ще одного місця, що потребує капіталовкладень бізнесу міський голова назвав Вал, де проходить реставрація Дитинця. Там, на думку мера, як подяку за фінансову підтримку можна зробити “іменні” лавочки з бронзовими табличками, де будуть вказані імена благодійників.

Що стосується озеленення міста, тут, сказав Атрошенко, я сам готовий взяти участь. За словами міського голови, він не проти, щоб в місті була алея або вулиця, названа його ім’ям, і щоб його діти та внуки знали, що ці дерева з’явилися там не просто так. Звичайно, додав мер, якщо яка-небудь ЖКГ в майбутньому не надумає їх порізати.

У підсумку, щоб конкретизувати це питання, було прийнято рішення — КП “Зеленбуд” розробити критерії оцінки капіталовкладень, згідно з якими міський бюджет зможе нагороджувати філантропів за їх пожертви.

А що ви думаєте з цього приводу?

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.