Субота, 18 Травня, 2024

Fratelli Rossetti – витончений стиль та уславлена італійська якість

Fratelli Rossetti – коли кожна деталь має значення

Хоча офіційним роком заснування бренду вважається 1953 рік, реальна історія успіху Ренцо Розетті починається дещо раніше. Молодий дизайнер вирішив запустити виробництво спортивних моделей та вироби були неймовірно якісні за мірками повоєнного часу. Проте один невірний крок мало не знищив дітище Ренцо. Для економії ресурсів Розетті вирішив спробувати використовувати кролячу шкіру, і насправді виявилося, що вона не витримує жодної критики. Тоді виробництво було закрито і готувалося до переосмислення та нового старту, який і відбувся 1953-го. Цього разу  Fratelli Rossetti була орієнтована з самого початку виробництва високоякісної шкіряної продукції з дорогих матеріалів. Для цього було повністю переобладнано фабрику, і сам технологічний процес зазнав значних змін. Проте саме така далекоглядність дозволила бренду методично розвиватися і сьогодні стати одним із найбільш затребуваних італійських виробників широкого асортименту товарів.

Для марки фраза “Зроблено Італії” стала своєрідним девізом. Він означає постійне самовдосконалення, прагнення ідеалу і бездоганність роботи кожного компонента системи. Компанія перейняла великий досвід поколінь майстрів взуттєвої справи, але й не забуває про технологічний прогрес. Об’єднання традицій та сучасних підходів дозволяє надати найбільш збалансований результат між індивідуальністю, якістю та точністю. Крім цього за десятки років фірма виробила унікальний стиль, який став відомий рисою для промисловості. Навіть у класичних колекціях нерідко присутні яскраві кольори та градієнтне забарвлення. Також варто відзначити детальне опрацювання кожного етапу від вибору матеріалів до встановлення дрібної фурнітури та надання бажаного зовнішнього вигляду.

Гра з контрастами, свіжими дизайнами та декором мають фірмовий почерк, який так сподобався багатьом відданим клієнтам марки. До речі, серед них багато знаменитостей та публічних персон зі світу великого бізнесу та політики. Із імен на слуху можна назвати Тома Круза, Йоко Оно, Джека Ніколсона. Багато хто, підбираючи собі якісне італійське взуття, віддають перевагу досвіду та індивідуальності компанії. Придбати оригінальні товари в Україні можна, завітавши на мультибрендовий інтернет-бутик Charisma. Тут зібрані новинки з актуальних колекцій з можливістю онлайн-замовлення та доставкою по всій нашій країні протягом кількох робочих днів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.