Понеділок, 20 Травня, 2024

Новий міні-сквер з’явився на Масанах

У мікрорайоні Масани, біля будинку 56, облаштували новий невеликий сквер. Роботи тут розпочали ще у минулому 2019 році. До того на даній ділянці розташовувалась недоглянута зелена зона, на якій безладно паркувались автомобілі. Далі пише “chernigiv-future.com.ua“.

За цей час тут виклали бруківкою доріжки, настелили газон, встановили нові лавочки, висадили дерева і невеликі кущі згідно з планом. Згодом, коли насадження підростуть, цей озеленений куточок для відпочинку виглядатиме ще красивішим. Сквер невеликий, але завдяки йому весь район виглядає охайніше та привітніше. Місцевим мешканцям він одразу припав до душі.

З останні роки облаштування таких мініатюрних скверів в різних районах міста, щоб вони були у пішій доступності для всіх чернігівців, є важливим напрямком розвитку міського середовища. Крок за кроком його поступово втілюють в Чернігові, надаючи місту доглянутого європейського вигляду.

В поточному році у чернігівській міській раді обіцяють також допрацювати другу частину скверу на розі вулиць Шевченка та Рокоссовського що навпроти 16-ї школи.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.