Понеділок, 15 Липня, 2024

Перша “битва” з ожеледицею в Чернігові програна, але це не вина комунальників?

Керівник комунального підприємства АТП-2528 Руслан Волок відзвітував перед міським головою про підсумки боротьби з ожеледицею в Чернігові. Результат роботи комунальників, визнав Волок, гірше очікуваного, але в цьому винна погода — крижаний дощ та мінусова температура, пише “chernigiv-future.com.ua“.

Директор підприємства, що відповідає за порядок на вулицях, нарікає, що все місто до 2.00 ночі був посипаний сумішшю піску та солі, але пішов дощ й буквально змив усі результати роботи комунальників. А вранці, каже Волок, історія повторилася, засипали знову всі вулиці, а в 6.15 повторно почався дощ.

У загальному ж, за словами директора підприємства, на дороги була висипано понад 570 тонн “антиожеледної” суміші.

Втім, дощ не єдина проблема АТП-2528. Істотно знижує ефективність роботи комунальних служб нестача робочої сили. Однією технікою, каже Волок, не обійдешся, та й не скрізь вона може потрапити. У місті багато місць, де потрібно працювати руками, але робити це нікому, людей катастрофічно не вистачає.

Вислухавши звіт про виконану роботу, Владислав Атрошенко порадив комунальникам переглянути склад суміші, максимально залучати нічні зміни та поставити в місті більше ящиків з піском. Таким чином, підприємства та організації, чиї офіси стоять уздовж доріг, зможуть, в разі потребі,  самі ліквідувати наслідки ожеледиці.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.