Понеділок, 15 Липня, 2024

Використання вишивальної машини в домашньому бізнесі

На жіночому форумі дівчата дивуються цінам на вишиті картини. Одна з учасниць обговорення пише: «Я просто жахнулася! Картина формату 40х50 коштує 25 тисяч гривень! Невже хтось купує?»

Виявляється, купує, та ще й як! На цьому багато людей побудували успішний бізнес, виставляючи на продаж вишиті пейзажі, картини, фантастичні сюжети. На замовлення вишиваються портрети дорослих і дітей. У наш час це вважається найкращим подарунком. Щось творче і ексклюзивне серед поціновувачів завжди буде користуватися попитом.

Бізнес на вишивці

До речі, якщо вас зацікавила ця тема як ідея для бізнесу, але ви не плануєте освоювати ази вишивання хрестиком і гладдю, подивіться на справу з іншого боку. В інтернет-магазині Janome продаються чудові вишивальні машини https://janome.in.ua/shveyno-vyshivalnyye-mashiny, за допомогою яких величезний пейзаж вишивається замість декількох місяців – всього кілька днів. Потрібно тільки запрограмувати пристрій, розбити зображення на фрагменти і періодично переставляти п’яльце. А щоб вишити невеликий портрет, і п’яльці переставляти не потрібно. З такою роботою вишивальна машина впорається за кілька годин.

Де продавати?

Ті, хто вже пройшов початковий етап становлення бізнесу на машинній вишивці, радять починати робити красиві речі ще до моменту, коли з’являться замовники і покупці. По-перше, ви наб’єте руку, досконально вивчіть налаштування механізму, виявіть слабкі і сильні сторони обладнання. По-друге, у вас з’явиться портфоліо, яке можна буде виставити на персональному сайті і в соціальних мережах, щоб зацікавити потенційних клієнтів.

Перелічимо основні канали збуту готової продукції:

  • В першу чергу необхідно обзавестися власним сайтом або інтернет-магазином. На перших порах можна скористатися можливостями безкоштовних конструкторів сайтів, хоча краще з самого початку замовити якісний сайт у фахівців веб-студії.
  • Роботи можна виставляти на продаж через інтернет-дошки оголошень і сайти рукоділля.
  • Можна безкоштовно створити сторінку або групу в соціальних мережах. Тут клієнтів можна зацікавити описом процесу роботи над кожним виробом. Свою групу або сторінку можна просувати за допомогою платної реклами, отримуючи тисячі переглядів від зацікавлених користувачів.
  • Можна спробувати домовитися з власниками бутіків, що продають сувенірну продукцію і фольклорний одяг.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.