Субота, 18 Травня, 2024

Як вибрати дитячий самокат: 3 поради батькам

Катання на самокаті – один із найулюбленіших видів активного відпочинку для дітей. Все тому, що на відміну від велосипеда, їм дуже легко навчитися керувати, а компактні габарити дозволяють скрізь і всюди брати «двоколісного коня» із собою. Якщо ви вперше вирішили купити самокат в інтернет-магазині, радимо ознайомитись із простими та дієвими рекомендаціями, які суттєво спростять вибір. Необхідно добре орієнтуватися не лише у вікових характеристиках моделі, але й не забувати про акцент на якість та безпеку.

При виборі дитячого самокату – увага до деталей

Отже, ви прийшли до магазину чи зайшли на спеціалізований інтернет-шоп. В обох випадках перед вами відкривається великий вибір різних варіантів. Як зрозуміти, який з них підійде саме вашій дитині? Все дуже просто, потрібно лише звернути увагу на такі фактори:

  • Висота ручки самокату. Для дітей віком 2-3 роки вона має бути 50-75 сантиметрів, для старших хлопчиків та дівчаток 4-5 років – понад 100 сантиметрів. Щоб висота була оптимальною, найкраще наголошувати на моделі з регульованими ручками (так буде зручніше налаштувати висоту керма безпосередньо для вашої дитини).
  • Двоколісний або триколісний. Знову ж таки, це рішення повністю залежить від майбутнього власника даного транспорту. Якщо малюк зовсім юний, то для його додаткової впевненості в управлінні краще вибрати модель на три колеса.
  • Матеріал коліс. У варіантів для найменших вони виготовлені з пластику, для старших дітлахів – з поліуретану та гуми. Останні більш стійкі до регулярного механічного впливу, тому мають триваліший експлуатаційний термін.

При виборі моделі обов’язково варто враховувати можливість заміни витратних матеріалів: коліс, керма, прогумованих захисних елементів. Це суттєво збільшить період служби самокату.

Додаткові рекомендації

Для тих батьків, хто хоче порадувати свого малюка більш багатофункціональним придбанням, варто звернути увагу на моделі 3 в 1. Вони оснащені спеціальним сидінням, трансформація якого перетворює самокат на беговел.

Також оптимальним рішенням для дитячого самокату є наявність гальма. Цей важіль, встановлений біля заднього крила, забезпечить додаткову безпеку для малечі під час їзди.

Якщо ж вибір ліг на якусь цікаву модель, але хочеться дізнатися більше інформації про неї, то найкращим способом її отримати стане відеоогляди. Вони озвучують не тільки загальні характеристики самокату, а й сильні й слабкі сторони запропонованого варіанта.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.