Понеділок, 20 Травня, 2024

Багатоповерхівка не потрібна, а потрібен скверу: як жителі центру Чернігова борються з черговою новобудовою

Очевидно, все йде до того, що в Чернігові скоро не залишиться й метра вільної землі, все піде під новобудови. І це не жарт, а сувора реальність. Конкретний приклад — перехрестя вулиць П’ятницької та Київської, в центрі, яке особливо “полюбилося” забудовникам і де вони намагаються звести черговий “хмарочос”, пише chernigiv-future.com.ua.

Чернігівці, що живуть на П’ятницькій, розповідають, що історія з будівництвом на цьому місці триває з перервами вже близько 10 років, коли на перехресті почали зводити двоповерховий магазин. Потім процес заглох, напевно, закінчилися гроші. Однак святе місце порожнім не буде, коли й попа біс візьме — недавно інвестор, який тут орендує землю, вирішив побудувати десятиповерховий будинок.

Сказати, що жителі прилеглих будинків такій “ініціативі” не зраділи, це не сказати нічого. Більшість з них резонно вважає, що ця громадина буде закривати сонячне світло в їх дворах, а крім того, суттєво погіршиться комунікація, яка й так ледь дихає. Це в першу чергу стосується вивозу сміття і можливостей під’їзду пожежних машин.

Чого хочуть сусіди майбутнього хмарочоса? Щоб його там не було, а на місці колишнього недобудованого магазину нарешті з’явився сквер або дитячий майданчик. Кажуть, вони й так роками з вікон спостерігали занедбане будівництво. Тому зараз їх завдання — не допустити появи цього “монстра” по сусідству, про що вони попередили й мерію, й земельну комісію. І нібито навіть крига скресла, план на будівництво на цьому місці переглядається.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.