Понеділок, 20 Травня, 2024

Міську ковзанку в парку вже готують. Коли відкриють і скільки буде коштувати покататися в цьому році?

Традиційна ковзанка в Чернігові цього року переїхала з Красної площі на територію Центрального парку культури й відпочинку. Причина відома — епідемія COVID-19 і пов’язані з нею карантинні заходи. Далі на chernigiv-future.

Роботи в самому розпалі

Монтаж ковзанки почався. А конкретно, вже прокладені труби та встановлено обладнання для підтримки низької температури.

За словами директора комунального підприємства “Центральний парк культури та відпочинку” Володимира Хольченкова, на новому місці у ковзанки будуть і нові розміри — вона стане більше на 20 й 40 метрів. Це дозволить відвідувачам відчувати себе більш комфортно. Ще одна перевага нового місця — тут поверхня практично ідеально рівна і немає потреби підсипати пісок, як на Красній площі.

Щоправда, зізнається Хольченков, є і свої проблеми. У зв’язку з тим, що колишній танцмайданчик давно не використовувався, виглядає він не дуже добре. Тому, щоб надати майданчику святкового вигляду доведеться витратити більше часу і сил.

Як буде працювати та скільки буде коштувати ковзанка?

Режим роботи ковзанки у порівнянні з минулим роком не змінився — вона буде функціонувати щодня з 10.00 до 22.00, з технічними перервами для приведення льоду в порядок.

Ціна входу на ковзанку цей рік — 80 грн для дорослих і 70 грн для дітей. Ковзани можна приносити свої або брати напрокат. Вартість прокату включена в плату за вхід.

Коли відкриється ковзанка?

Орієнтовна дата відкриття — на день св.Миколая, 19 грудня. Однак це за умови, що не втрутиться погода та обладнання для підтримки температури буде працювати нормально.

Як уже повідомлялося, в цьому році зимові свята в Чернігові пройдуть по “особливій” програмі. Так, не буде концертів, фуд-корту, скорочено кількість фотозон. Скасовано, також й урочистий “старт” новорічних свят 19 грудня.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.