Понеділок, 20 Травня, 2024

Найбільший мурал в місті вартістю 165 тисяч гривень закінчено!

Декілька днів тому, в Чернігові, на стіні багатоповерхівки по вул. Незалежності, 56 (Масани), з’явився барвистий мурал, як кажуть, найбільший на сьогодня в місті. Це барвисте зображення дівчини у стилі модернізованого петриківського розпису, пише chernigiv-future.

Невже найбільший?

Розмір Мура дійсно вражає — 14 м у ширину і 33 м у висоту. Робота тривала майже місяць. На розпис пішло 130 балонів і кілька відер фарби.

Ідея композиції належить художнику Роману Синенко. Він же і втілив її в життя. Безумовно, сам Роман би не впорався з таким обсягом роботи, за такий короткий час. Йому допомагали двоє друзів.

Синенко каже, що ідея полягала в об’єднанні класичного українського дизайну та окремих елементів сучасних напрямків  настінного живопису. Ескіз малюнка створювався на комп’ютері, за допомогою спеціальної програми, якій були задані певні параметри.

Скільки коштує будинок прикрасити?

З міського бюджету на малюнок не витратили ні копійки. Це гроші з фонду державної цільової програми для утеплення будинків. Завдяки раціональному використанню, кошти вдалося заощадити, а витратити їх на щось інше, крім будинку, було не можна. Розпис обійшовся в 165 тис. грн. Робота була виконана в зазначений у договорі термін.

Що відомо про художника?

Роман Синенко корінний житель Чернігова. Це не перша робота художника. Його “пензлю” належать і інші відомі мурали в місті. Зокрема “Козак Мамай” (вул. Бєлова, 6) і “Зелений кінь” (вул. Бєлова, 8).

До відома, в жовтні в Чернігові з’явився мурал, присвячений відомому футболісту і нашому земляку Андрію Ярмоленку, Малюнок зроблений на фасаді будівлі дитячо-юнацької спортивної школи, яку Андрій закінчив свого часу. Автор роботи Дмитро Адеріхо. На малюнок пішло 50 балончиків фарби та7 днів напруженої, творчої роботи. Розмір твору: 4.3 м на 6.5 м.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.